תמ"א ובירה- Jimmy WHO

רוטשילד 24, תל אביב

26.11.2019 / 20:00

אתר סיטיסקוור מגיע לחדש את תל אביב ומזמין אתכם, בעלי נכסים בתל אביב, לאירוע תמ"א ובירה. הבירה עלינו… מספר המקומות מוגבל

עו"ד ציפי רוזנברג, בעלת משרד עורכי דין 

ליאור גוזס, מנכ"ל משותף CitySquare

אלירן סימוני, מנכ"ל משותף CitySquare


הרשמה לאירוע

בשנים האחרונות תוכניות של תמ"א ופינוי בינוי הפכו נפוצות יותר ויותר בשכונות ותיקות. בניינים רבים בתל אביב עברו תמ"א 38 או כבר נמצאים בתהליך של פרויקט תמ"א 38 / פינוי בינוי. כמו כן, עיריית תל אביב מקדמת תוכנית של התחדשות עירונית במספר אזורים בעיר

כחלק מעידן ההתחדשות העירונית, יערוך ביום שלישי, 26 בנובמבר, אתר CitySquare ערב "תמ"א ובירה" בג'ימי הו בתל אביב. באירוע המיוחד יתארחו יזמים ומומחים מעולם הנדל"ן, אשר יתנו תחזיות על התוכניות של התחדשות עירונית ברחבי העיר. כמו כן, תושבים יוכלו לקבל מידע נחוץ על ההיתכנות של תוכנית תמ"א בבניין שלהם, להתייעץ עם עורכי דין ויזמים ועוד.
את האירוע תנחה עורכת הדין ציפי רוזנברג, המתמחה בנדל"ן ומי שמכהנת כיו"ר פורום המקרקעין הארצי של לשכת עורכי הדין. 
את הערב יפתחו ליאור גוזס ואלירן סימוני, מנכ"לים משותפים ב-CitySquare, בהרצאה "התחדשות בתל אביב"- תחזית לשנת 2020 עם סקירה על עתיד ההתחדשות העירונית בעיר תל אביב. בפאנל יתארחו מומחים מעולם הנדל"ן ובינהם האדריכל ומהנדס העיר תל אביב לשעבר, ישראל גודוביץ'.

הערב ייחתם עם הרצאת "אל תגידו שלא אמרנו לכם", שתסקור סוגיות שחובה להקפיד עליהן בחתימה על הסכם מול יזם ותכלול שאלות פתוחות מהקהל אל מול עורכי דין, יזמים, אדריכלים ויועצי מס מובילים בתחום ההתחדשות העירונית וליווי דיירים.

*ההרשמה מותנית בקבלת אישור . מספר המקומות מוגבל. לצערינו לא כל הנרשמים יוכלו להגיע- אבל מבטיחים לעדכן!