לוגו יזם

שיכון ובינוי נדל"ן - יזם פינוי בינוי

Certified image

אייקון בניין 1 מתחמים באיכלוס
אייקון מנוף 0 מתחמים בהיתר
אייקון שכונה 0 בבקשה להיתר
אייקון שכונה 1 בשלב התארגנות

רוצים לקבל הצעות משיכון ובינוי נדל"ן ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

הוותק והניסיון בשירות ההתחדשות העירונית

  "שיכון ובינוי" מקדמת כיום כ-14 אלף יחידות דיור במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית. מדובר בהיקף עצום של פרויקטי התחדשות עירונית שמתוכננים על-ידי החברה הוותיקה, שהופכת בשנים האחרונות למובילה גם בתחום זה ומתמקדת בחידוש פני הערים באזורי הביקוש - מאור עקיבא בשרון הצפוני, דרך תל-אביב וגוש דן ועד רמלה וירושלים. "כלל...

 

"שיכון ובינוי" מקדמת כיום כ-14 אלף יחידות דיור במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית. מדובר בהיקף עצום של פרויקטי התחדשות עירונית שמתוכננים על-ידי החברה הוותיקה, שהופכת בשנים האחרונות למובילה גם בתחום זה ומתמקדת בחידוש פני הערים באזורי הביקוש - מאור עקיבא בשרון הצפוני, דרך תל-אביב וגוש דן ועד רמלה וירושלים. "כלל פרויקטי ההתחדשות העירונית של 'שיכון ובינוי' נמצאים בשלבי הבשלה שונים, כאשר מעבר לתל-אביב, אליה הפנינו את הזרקור בשנים האחרונות, אנו פעילים בפרויקטים גדולים של פינוי-בינוי עם אלפי יחידות דיור גם ברמלה, אור עקיבא, פתח תקווה, חולון וירושלים", אומרת דורית סדן, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "שיכון ובינוי נדל"ן".

מהם הפרויקטים המתוכננים הבולטים שלכם בתל-אביב?

"בתל-אביב יש לנו פרויקטים רבים ומגוונים, חלקם בתמ"א 38/2 וחלקם פינוי-בינוי. בין הפרויקטים ניתן למצוא את הפרויקט בקהילת פאדובה בשכונת נאות אפקה בצפון תל-אביב. במסגרת פרויקט זה, הנעשה בשיתוף עם חברת 'מטרופוליס', ייהרסו שמונה בניינים, הכוללים 126 דירות, ויוקמו שמונה בניינים חדשים בני תשע קומות ו-286 דירות. פרויקט בולט אחר הוא פרויקט ברח' פרי מגדים בנחלת יצחק. במסגרת פרויקט זה ייהרסו חמישה בניינים ותיקים בני שני קומות ובמקומם ייבנה מגדל מגורים בגובה כ-30 קומות עם נוף תל-אביבי מרהיב שיכלול כ-161 יחידות דיור".

ת"א - פרויקטים בצפון ומזרח העיר

סדן מצביעה על פרויקטים נוספים בולטים בת"א ובהם פרויקט בשד' סמאטס בצפון הישן של תל-אביב, הנעשה בשיתוף  עם חברת "התחדשות אורבנית" ובמסגרתו ייהרסו ארבעה בניינים בני שלוש קומות ו-45 דירות, ובמקומם יוקמו ארבעה בניינים חדשים, בני שמונה קומות ועם 86 דירות מרווחות ומעוצבות בתכנון מודרני. 

בפרויקט אחר, ברמת-אביב, ברחובות אמוראים וסבוראים, יהרסו שני בניינים הכוללים 28 דירות בארבע קומות וייבנו 70 דירות חדשות תשע קומות, עם פיתוח סביבתי מושקע ולובי מעוצב לרווחת הדיירים בבניינים. פרויקט נוסף, ברחוב איינשטיין, שייבנה בשיתוף עם חברת "אבן דרך", תהרוס החברה בניין ישן בן שלוש קומות עם 24 דירות ובמקומו תבנה בניין מודרני וחדש בן תשע קומות שיכלול כ-67 יחידות דיור.

ברח' וייצמן בעיר יהרס בניין בן ארבע קומות, עם 23 דירות, ויבנו מחדש שני בניינים בני תשע קומות ו-64 דירות במגוון גדלים.

לצד אלה מתבצעים עוד מספר רב של פרויקטים שמקדמת החברה בצפון תל-אביב, ברמת-אביב ובצידה המזרחי של העיר, באזור דרך השלום ויד-אליהו.

"בנוסף לפרויקטים בתל-אביב, שמקודמים במסגרת תמ"א-38, החברה מקדמת פרויקט ענק בשכונת נווה שרת המתחדשת, בו ייהרסו 22 בנייני רכבת עם 451 דירות ובמקומם ייבנו 13 בניינים בני 9-27 קומות עם כ-1,100 דירות חדשות. אנו מקדמים את הפרויקט המורכב בשיתוף עם חברת 'פי.בי' מקבוצת עתידים ישראל", מוסיפה דורית סדן.

בין רמלה לאור-עקיבא

"שיכון ובינוי" הינה קבוצת התשתיות והנדל"ן המובילה בישראל. חברות הקבוצה פועלות עוד משנת 1924 והן בעלות ניסיון עשיר בפרויקטים גדולים ומורכבים בתחומי הבניין והתשתית, בארץ ובחו"ל. "שיכון ובינוי נדל"ן" הינה הזרוע היזמית בקבוצת "שיכון ובינוי" בארץ. היא הוקמה לפני למעלה מ-80 שנה, ועד היום בנתה מעל 190,000 יחידות דיור בכל רחבי הארץ ליותר ממיליון איש. "בעשור האחרון הפכה זרוע ההתחדשות העירונית של החברה לזרוע פעילה מאוד, לצד קידום פרויקטים על קרקעות החברה ולצד ייזום פרויקטים על קרקעות חדשות", מסבירה סדן.

מדוע שמתם מיקוד רב דווקא על תל-אביב?

"בתל-אביב רמת הרווחיות היא הגבוהה ביותר, אך כך גם רמת המורכבות התכנונית. עם זאת, אישור תכניות הרובעים שיפרה את הוודאות התכנונית כך שניתן לבצע פרויקטים בלו"ז של שנים ספורות, וזאת לעומת פרויקטים של פינוי-בינוי בהם נבנות מאסות גדולות של יחידות דיור חדשות והתהליכים בהם לוקחים זמן רב מאוד. בתחום תוכניות הפינוי-בינוי הגדולות יש לנו מספר פרויקטים בערים כמו רמלה, פתח-תקווה ואור-עקיבא בשיתוף 'תדהר'. ראוי לציין, כי אנו רואים ברמלה, הממוקמת במרכז הארץ, פוטנציאל ענק להתפתחות וגם אור-עקיבא נחשבת לסיפור הצלחה. המאסות הגדולות של דירות חדשות בשכונות המתוכננות בקפידה ישנו את ניראות האזור ויביאו אוכלוסייה חדשה וצעירה ובכך יובילו לשינוי דמוגרפי של האזור כולו".

"שיכון ובינוי" היא אחת מחברות הנדל"ן הוותיקות במדינה, מדוע נכנסתם מלכתחילה לתחום של ההתחדשות העירונית?

"כיוון שקרקעות המיועדות למגורים, בעיקר באזורי הביקוש, הולכות ומתמעטות. יתרה מזאת, כל מכרזי המדינה של השנים האחרונות היו מכרזי מחיר למשתכן בלבד. ראינו שנכון להיכנס לתחום הזה על מנת לקדם פרויקטים באזורי הביקוש, לצד ייזום הפרויקטים הרגילים שלנו. אנו חושבים שלחברה מובילה בתחום כמו שלנו, עם ניסיון ומוניטין של עשרות שנים, יש יתרון בלתי רגיל בתחום זה. אנחנו יכולים להוביל פרויקטים כאלה עם הרבה שקט נפשי לדיירים שפועלים יחד איתנו לתכנון המחודש של בית חלומותיהם. אנחנו ממשיכים להיות פעילים בתחום ואפילו מאיצים את צעדינו, כי זה העתיד באזורי הביקוש, שוב - בשל מיעוט קרקעות חדשות למגורים. יתרה מכך, אנו רואים בהתחדשות העירונית לא רק בנייה גרידא, אלא מהלך לאומי, שיוביל לשינויים אסטרטגיים-דמוגרפיים במדינה ויתרום לחיזוקם של מקומות מוחלשים ולהצערתן של שכונות בעלות אוכלוסייה מזדקנת. - יש עוד למעלה מ-20 פרויקטים בהם נבחרנו ע"י הדיירים ובהם אנו מקדמים תכנון. לחברה צבר מיידי של פרויקטים בהם  חתמו מעל 80% מהדיירים על הסכם לבניה של למעלה מ-500 יח"ד, כולם בת"א".

מי אנחנו

תמונה יזם
אבישי קימלדורף סמנכ"ל תכנון ואדריכל ראשי
תמונה יזם
דורית סדן סמנכ"ל שיווק ומכירות
תמונה יזם
אילן הורוביץ סמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל אגף מקרקעין
תמונה יזם
ניר סירוטה סמנכ"ל הנדסה, תפעול ונכסים מניבים
תמונה יזם
עמית הולצברג אחראי התחדשות עירונית

מפת פרויקטים של שיכון ובינוי נדל"ן

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס