לוגו מוביל 2018

התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) ברעננה

מבדיקות שערכה החברה, עולה כי רעננה היא מבין הערים המובילות בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. בעשור האחרון התחלות הבנייה שגשגו בעיר. לצד בנייה של שכונות חדשות, מקודמים כיום כ-220 פרויקטים כאשר כ-85% מהם במסגרת תמ"א 38/1. רוב הפרויקטים מרוכזים במרכז העיר, הנחשב לאחד האזורים המבוקשים ברעננה. קרית דוד רמז וקרית

מבדיקות שערכה החברה, עולה כי רעננה היא מבין הערים המובילות בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. בעשור האחרון התחלות הבנייה שגשגו בעיר. לצד בנייה של שכונות חדשות, מקודמים כיום כ-220 פרויקטים כאשר כ-85% מהם במסגרת תמ"א 38/1. רוב הפרויקטים מרוכזים במרכז העיר, הנחשב לאחד האזורים המבוקשים ברעננה. קרית דוד רמז וקרית ויצמן הן שתי השכונות הפעילות ביותר בעיר במסגרת התחדשות עירונית. פרויקטים של התחדשות עירונית מהווים פתרון לא רע עבור בנייני הרכבת והמבנים הישנים המצויים במרכז העיר. דבר המעלה את הכדאיות הכלכלית של עשרות היזמים הפעילים במקום.


למעלה מ-30% מכלל הפרויקטים הם בניינים אשר כבר אוכלסו או נמצאים בתהליכי בנייה. כמחצית מהפרויקטים המקודמים ממתינים לאישורים של היתרי בנייה. לפני שנתיים אושרה תוכנית מתאר כוללנית לעיר. אחת ממטרותיה היא להכפיל את האוכלוסייה תוך 20 שנה. התוכנית מאפשרת בנייה של עד 8 קומות במרכז, במקום 3 ו-4 קומות המאפיינות את רוב הבניינים כיום. ברחוב המסחרי הראשי של העיר – רחוב אחוזה – תתאפשר בנייה של עד 9 קומות. בשל החשש כי מצוקת החנייה והפקקים תחריף עם עיבוי הבנייה, הוחלט לבנות באחוזה חניונים תת קרקעיים במסגרת תמ"א 38/2. ככלל, בשנה האחרונה החלו בעירייה לקדם יותר פרויקטים במסגרת של הריסה ובינוי מחדש. פרויקט נוסף שאושר בשנה שעברה נמצא בשכונה הוותיקה קרית שרת. במסגרת הפרויקט את 138 יחידות הדיור שהיו בבנייני רכבת רעועים, יחליפו 355 דירות במתחם של 6 מגדלים.


חיים ברוידא, ראש העיר הנכנס של רעננה, הכריז על כוונתו לפעול על מנת להחזיר לעיר את הכוח הצעיר. הדרך שבה הוא בוחר לעשות זאת תהיה באמצעות הגדלת היצע הדיור, הפיכת מבנים תעשייתיים למבני מגורים וכן בניית שתי דירות בנות 3 חדרים בכל בניין בו יבוצע פרויקט תמ"א 38.

נוף עירוני

דירוג יזמי תמ"א 38/1 (עיבוי וחיזוק) בעיר רעננה

דירוג יזמי תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) בעיר רעננה

קבלו הצעות מ-4 היזמים המתאימים ביותר רעננה

אנו מכירים את שוק התמ"א ויודעים להתאים בין פרויקטים באיזורים שונים בארץ ובגדלים משתנים, לבין קבלנים ויזמים בעלי נסיון והצלחה בתחום

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה