לוגו יזם

ענב - יזם פינוי בינוי

Certified image

אייקון בניין 0 מתחמים באיכלוס
אייקון מנוף 0 מתחמים בהיתר
אייקון שכונה 0 בבקשה להיתר
אייקון שכונה 0 בשלב התארגנות

רוצים לקבל הצעות מענב ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

הופכים את חלום ההתחדשות העירונית למציאות

היכולת לקדם פרויקטים גדולים, תוך טיפול בכל רבדי הפרויקט, והאיתנות הפיננסית הגבוהה שלה, מאפשרות לחברת ענב לקדם למעלה מ-30 פרויקטי התחדשות עירונית ברחבי הארץ כשכל אחד מהם ייחודי ובולט בדרכו | יובל גמליאל     למעלה מ-30 פרויקטים ברחבי הארץ וכ-15 אלף יחידות דיור בכל רחבי גוש דן והסביבה. זהו ההיקף...

היכולת לקדם פרויקטים גדולים, תוך טיפול בכל רבדי הפרויקט, והאיתנות הפיננסית הגבוהה שלה, מאפשרות לחברת ענב לקדם למעלה מ-30 פרויקטי התחדשות עירונית ברחבי הארץ כשכל אחד מהם ייחודי ובולט בדרכו
| יובל גמליאל

 

 

למעלה מ-30 פרויקטים ברחבי הארץ וכ-15 אלף יחידות דיור בכל רחבי גוש דן והסביבה. זהו ההיקף העצום של הפרויקטים השונים בתחום ההתחדשות העירונית בהם עוסקת כיום חברת ענב. במהלך שנות פעילותה בנתה לעצמה החברה שם כבעלת יכולות מוכחות וניסיון רב בקידום וביצוע פרויקטים משמעותיים ומורכבים הדורשים פתרונות ייחודיים ויצירתיים. "היכולת של ענב לקדם פרויקטים גדולים בהתחדשות עירונית נובעת לא רק מאי-רתיעתה מהתעסקות עם פרויקטים גדולים ומורכבים, אלא גם מהאיתנות הפיננסית שלה, הנחשבת לאחת הגבוהות במשק בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט", מסביר אפי כץ, מנכ"ל ומייסד החברה, את פריחתה של החברה בענף הנדל"ן.

אנו שומעים לא אחת על יזמי התחדשות עירונית שמתקשים בקידום פרויקטים גדולים ומורכבים כסוג הפרויקטים שאתם מקדמים. מה אתם עושים שגורם לכם להצליח היכן שהאחרים נכשלים?

"סוד ההצלחה של ענב נובע מהיכולת המוכחת לטפל בכל רבדי הפרויקט: החל מהעבודה השוטפת מול הרשויות המקומיות ועד אנשי המקצוע, ובכלל זה וועדות התכנון ומשרד השיכון והבינוי. מבחינתנו, הדיירים הם שותפים מלאים שלנו לביצוע הפרויקט, שהרי בלעדיהם דבר לא היה זז. צוות החברה עובד בשקיפות מלאה ומלווה באופן צמוד את הדיירים בפרויקטים השונים. חלק מהפרויקטים שמקדמת ענב הם פרויקטים בהם הדיירים התגלגלו למעלה מעשר שנים מול יזמים שונים, שלא ידעו ולא הצליחו לארגן ולהגיע להבנות עם קבוצות גדולות של דיירים. הפרויקט נותר תקוע במשך שנים עד שנציגות הדיירים פנתה לענב, וביחד הנענו את התהליך ויצאנו לדרך".

קפיצת מדרגה משמעותית

יתרון גדול נוסף של החברה בשוק הנדל"ן, בדגש על ההתחדשות העירונית הינו העובדה כי ענב היא מהחברות הבודדות בענף שכבר אכלסה פרויקטים של פינוי-בינוי, ומאות משפחות כבר נהנות מדירות חדשות עם תו האיכות של החברה. לחברת ענב עומדים הכלים והיכולות הדרושות להוציא לפועל פרויקטים הכוללים פינויים של מאות משפחות ואכלוסן מחדש, לצד ניסיון ייחודי בהתנהלות מול גורמי התכנון. כלים אלה נצברו בענב לאורך השנים, הן מול גורמי התכנון והן בליווי הצמוד של אלפי המשפחות השותפות לדרך.

בחברה מאמינים, כי פרויקטים מסוג פינוי-בינוי טומנים בחובם הזדמנות נהדרת לשפר משמעותית את איכות החיים של התושבים באותו אזור, וכי פרויקטים גדולים ומשמעותיים כאלה מובילים, לרוב, לשדרוג כולל של תשתיות, מבני ציבור וכניסת אוכלוסייה חדשה ורעננה, שמחזקת את פני השכונה כולה. 

"בשנתיים הקרובות אנו צפויים לבצע קפיצת מדרגה משמעותית עבורנו, כאשר מספר פרויקטים גדולים ומשמעותיים של פינוי-בינוי ייצאו לדרך. מאות משפחות, שזכו לליווי הצמוד של ענב, יפתחו דרך חדשה בחייהן, כאשר יעזבו את דירתם הישנה ותחל הבנייה של הבניינים החדשים" , מציין  כץ.

 מהם הפרויקטים הבולטים שלכם?

"לענב יש למעלה מ-30 פרויקטים ברחבי הארץ כשכל אחד מהם ייחודי ובולט בדרכו. על אלה ניתן למנות את הבאים:

  מתחם "תקומה" כפר סבא - פרויקט פינוי-בינוי הכולל פינוי של כ-300 יחידות דיור ובניית 1,070 יחידות חדשות במגדלי מגורים חדשניים בעיר כפר-סבא, במיקום המבוקש ביותר באזור השרון.

  "עין הים" חדרה - פרויקט פינוי-בינוי הכולל פינוי של כ-200 משפחות ובניית מעל 1,000 יחידות דיור חדשות בשכונה חדשה מן היסוד על טיילת רחבעם זאבי, עם נוף מרהיב ויוצא דופן לים התיכון.

  לה גוורדיה תל-אביב - פרויקט ייחודי ויוקרתי הכולל בניית כ-300 יחידות דיור בארבעה מגדלי מגורים מפוארים, עם תמהיל דירות מגוון.

  הרצל באר-יעקב - הקמת שכונה חדשה ומודרנית הכוללת בניית מעל 2,000 יחידות דיור חדשות.

  התאנה קריית אונו - פרויקט יוקרתי וייחודי הכולל בניית 240 יחידות דיור שיבנו  במיקום השקט והמבוקש ביותר בקריית אונו.

  מתחם בר-כוכבא בני ברק - פרויקט הכולל את הריסתן של 153 דירות ישנות והקמת בנייני מגורים מעל קומת מסחר, ובניין משרדים בן 58 קומות.

  הררי רמת גן - פרויקט לבניית שלושה מגדלי מגורים מפוארים בני 240 יחידות דיור, בצידה המזרחי של העיר המתחדשת ובסמוך לצירים הראשיים ולקו הרכבת הקלה.

מתחם מוהליבר ביהוד - פרויקט פינוי-בינוי הכולל פינוי של מעל 300 יחידות דיור ובניית 1,350 יחידות חדשות. הפרויקט צפוי להפוך לשכונה המבוקשת ביותר בכל בקעת אונו.

בנוסף על פרויקטים אלה מקדמת ענב פרויקטים נוספים בהוד השרון, חדרה, אילת, ירושלים, תל-אביב, קריית אונו, נתניה, פרדס חנה ופרויקט גדול ומורכב בעיר רחובות, עם מעל 4,000 יחידות דיור".

מהו החזון שלכם?

"אנו רואים לנגד עינינו כיצד אזורי המגורים במדינת ישראל מצטמצמים והקרקעות בה הולכות ואוזלות. לפיכך, יש צורך בפתרון שיאפשר את התרחבות ושיפור הסביבה האורבנית הקיימת. בתחילת הדרך, כאשר תחום ההתחדשות העירונית היה חדש ולא-וודאי, קידמנו אותו מתוך הבנה, כי המפתח לצמיחה נכונה של שוק הדיור והגדלת היצע יחידות הדיור, נמצא בחידוש ושיפור אותם מבני מגורים ישנים במרכזי הערים והפיכתם למתחמים ראויים ומודרניים. הבנת מציאות חדשה זו היא שהתוותה ומתווה את החזון שעומד בבסיס פעילותה של ענב. אנו מבינים את צרכי הדיירים ופועלים יחד איתם בכדי להפוך את חלום ההתחדשות העירונית למציאות".

מי אנחנו

תמונה יזם
ערן פרי סמנכ"ל הנדסה קבוצת ענב
תמונה יזם
ניר סדלר סמנכ"ל פיתוח עיסקי קבוצת ענב
תמונה יזם
אפי כץ מנכ"ל קבוצת עינב

מפת פרויקטים של ענב

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים