לוגו יזם

מעוז דניאל בע"מ - יזם פינוי בינוי

Certified image

אייקון בניין 0 מתחמים באיכלוס
אייקון מנוף 0 מתחמים בהיתר
אייקון שכונה 0 בבקשה להיתר
אייקון שכונה 0 בשלב התארגנות

רוצים לקבל הצעות ממעוז דניאל בע"מ ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

מכלול השירותים בכתובת אחת

"רצוי ונדרש מאוד כי המדינה וקברניטיה ישכילו לקדם ולמנף את תחום הנדל"ן בשיתוף הקבלנים והיזמים. עליהם להבין שאנחנו הפתרון ולא הבעיה, ולמנף את תחום ההתחדשות העירונית, תוך צמצום הביורוקרטיה הקיימת בתחום זה", כך אומרת רחל מלכה, מנכ"ל משותף ובעלים חברת היזמות והבנייה מעוז דניאל. לדבריה, "ישנם נושאים המפריעים למהלך התקין של...

"רצוי ונדרש מאוד כי המדינה וקברניטיה ישכילו לקדם ולמנף את תחום הנדל"ן בשיתוף הקבלנים והיזמים. עליהם להבין שאנחנו הפתרון ולא הבעיה, ולמנף את תחום ההתחדשות העירונית, תוך צמצום הביורוקרטיה הקיימת בתחום זה", כך אומרת רחל מלכה, מנכ"ל משותף ובעלים חברת היזמות והבנייה מעוז דניאל.

לדבריה, "ישנם נושאים המפריעים למהלך התקין של התחדשות עירונית ואלו נובעים מכך שאין  מדיניות ברורה, מחשבה ארוכת טווח וראיה כוללת, ודברים נעשים מתוך אג'נדה אישית שיוצרת בכייה לדורות הבאים.

"הדרך היחידה להצעיר את הערים המזדקנות היא רק על-ידי יזמים חדורי מטרה ומוטיבציה  בשיתוף וקידום הרשויות ובליווי דיירים, שרואים את הנולד עם חזון ואורך רוח", היא מציינת.

עד כמה החברה בולטת בעולם ההתחדשות העירונית?

"מעוז דניאל הינה חברה חלוצה בתחום הפינוי-בינוי. החברה יזמה ובנתה את פרויקט דניאל טאוור ברח' נווה יהושע ברמת-גן הכולל 104 יחידות דיור במגדל בן 30 קומות. פרויקט זה החל עוד לפני כ-15 שנה, כאשר הדיירים במשותף עם העיריה פנו אלינו וביקשו מאיתנו לבצע פינוי-בינוי למתחם המט ליפול שכלל גם דירות עמידר. הרמנו את הכפפה וליווינו את הדיירים צעד אחר צעד, תוך שאנו לומדים בעצמנו את התהליך המורכב. התהליך הסתיים בצורה מוצלחת ובמקום המבנה הישן והמתפורר ניצב כיום מגדל לתפארת. מאז ועד היום החברה מקדמת ומבצעת למעלה מ- 3,000 יחידות דיור בפרויקטים של פינוי-בינוי ותמ"א 38/2 (הריסה ובנייה), בערים המבוקשות בישראל - גבעתיים, רמת גן, ראשון לציון, חולון, בת ים, ונס ציונה".

מחשבה רבה בתכנון

מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ הוקמה בשנת 1989 על-ידי פנחס ורחל מלכה והבנים דניאל ואיתמר מלכה, המשתלבים בהנהלת החברה בתפקידים ניהוליים. כחברה לבנייה ולעבודות הנדסיות פיתחה החברה עם השנים גם את תחום היזמות וכיום היא עוסקת  בעיקר בייזום, בתכנון ובביצוע מגוון פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר, המלונאות, התעשייה והבנייה הציבורית.

ב-15 השנים האחרונות מתמחה החברה גם בהתחדשות עירונית (פינוי-בינוי) והיא יזמה, בנתה, אכלסה ומקדמת פרויקטים נוספים בתחום זה, כמו גם במסגרת תמ"א- 38 על כל נגזרותיה. החברה מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר בענף הנדל"ן, ג'5, המאפשר לה לבצע פרויקטים גדולים כמו גורדי שחקים, ללא כל הגבלה. החברה מצויידת בתו תקן איכות בינ"ל ISO 9002 ובעלת כוכבית גדולה המוסמכת לביצוע עבודות עבור גורמי הממשלה. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם הבנקים הגדולים במשק כגון: הפועלים, לאומי הבינלאומי, מזרחי , דיסקונט, מרכנתיל וירושלים.

מהם הפרויקטים הבולטים שלכם במסגרת ההתחדשות העירונית?

"במסלול הפינוי-בינוי: בניית 220 יחידות דיור חדשות ברחובות בן גוריון, ויצמן ורמב"ם בגבעתיים ; פרויקט "לב העיר" בראשון לציון הכולל כ-1,052 יחידות דיור חדשות ו-700 מ"ר למסחר במרכז העיר ; פרויקט קריית ראשון הכולל כ-370 יחידות דיור חדשות ; פרויקט כצנלסון בבת-ים הכולל 560 יחידות דיור חדשות ; פרויקט שלב ב' בצפון החדש של נס ציונה הכולל 260 יחידות דיור חדשות ; וכן 565 יחידות דיור חדשות ברחובות ברזוויל, שנקר וקפלן בחולון.

"במסלול התמ"א 38/2 (הריסה ובנייה): בניית 290 יחידות דיור חדשות ברחובות קריניצי, ההלכה, האגדה והרב אליהו חבה ברמת-גן וכמו כן, כ-73 יחידות דיור חדשות ברח' רהב שבבת-ים". 

 מה מייחד אתכם בענף?

"החברה הינה יזמית ומבצעת בכל הפרויקטים שלה כך שללקוחות החברה יש כתובת אחת לכל מה שהם צריכים. מהרגע שהם נכנסים להתעניין בדירה, דרך הרכישה ולבסוף האחריות והבדק - יש להם מוקד מרכזי אחד, שבו מקבלים מענה לכל השאלות. הלקוחות מקבלים טיפול אישי מהנציגים שלנו בכל שלב ובכל נושא. מבחינת הדירות, אנחנו משקיעים מחשבה רבה בתכנון ונותנים מפרט עשיר ואיכותי, מפרט פונקציונלי ומלא לשביעות רצון הדיירים.

"אנחנו חושבים ומתנהלים כאילו אנו ומשפחותינו הם אלה שיגורו בדירות והלקוחות מקבלים את מכלול השירותים המקצועיים המובילים בכתובת אחת. יש לנו שליטה מלאה על כל שלבי הפרויקט ושמנו לנו למטרה לעמוד בלוחות הזמנים ובתאריכי האכלוס, תוך מתן שירות מושלם".

שירות, יושרה ואנושיות

מלכה מוסיפה, כי אחת הסיבות העיקריות למצויינות של החברה היא מחלקת ההנדסה שלה. "במחלקה עובד צוות וותיק ומקצועי במיוחד, שנותן מענה לכל שלבי הבנייה - החל משלב התכנון, דרך שלבי הבנייה ועד מסירת הפרויקט לדיירים. צוות המחלקה ממשיך להעניק ליווי צמוד לדיירים לאורך כל תקופת הבדק והאחריות".

מהו המוטו שלכם?

"חרתנו על דגלנו את הסיסמא: 'איכות חיים מעל הכל' ושמנו את הלקוחות במרכז. הערכים שלנו הם שירות, יושרה ואנושיות והם משתקפים בכל הפרויקטים של החברה מאז היווסדה: החל משלב התכנון המוקפד, תוך ירידה לפרטים הקטנים, ועד לביצוע המקצועי והבלתי מתפשר ולאיכות המוצר והשירות הטובים ביותר. החברה מחוייבת לרוכשי הדירות ואמונה על שיתוף פעולה, מיומנות, שקיפות ואמינות. לפרויקטים ליווי בנקאי מהבנקים הגדולים וכן ערבויות וביטחונות על-פי חוק המכר המחייב, וביחד עם ניסיונה הרב בניהול וביצוע פרויקטים מסובכים, הדיירים זוכים לשקט נפשי יקר מפז".

מי אנחנו

תמונה יזם
פיני מלכה בעלים ומנכ"ל משותף מעוז דניאל- איכות חיים מעל הכל
תמונה יזם
רחל מלכה בעלים ומנכ"ל משותף מעוז דניאל- איכות חיים מעל הכל
תמונה יזם
דניאל מלכה סמנכ"ל מעוז דניאל-איכות חיים מעל הכל
תמונה יזם
איתמר מלכה סמנכ"ל מעוז דניאל - איכות חיים מעל הכל

מפת פרויקטים של מעוז דניאל בע"מ

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים