לוגו יזם

אשדר - יזם פינוי בינוי

Certified image

מובילה ארצית בדירוג יזמי פינוי ובינוי ותמ"א 38/2 2018 CitySquare ומדורגת בערים רמת גן, הרצליה, רעננה וקריית אונו

אייקון בניין 1 מתחמים באיכלוס
אייקון מנוף 1 מתחמים בהיתר
אייקון שכונה 2 בבקשה להיתר
אייקון שכונה 0 בשלב התארגנות

רוצים לקבל הצעות מאשדר ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

רותמים את הוותק והניסיון לטובת התחדשות עירונית

חברת אשדר הוותיקה הייתה בין הראשונות שזיהו את תחום ההתחדשות העירונית ומקדמת כיום פרויקטי פינוי-בינוי רחבי היקף באזורי הביקוש. "אנו מתמחים בהתקשרות עם בעלי זכויות במתחמים גדולים, שבהם נדרשת תוכנית חדשה לשינוי הבינוי, תוך...

חברת אשדר הוותיקה הייתה בין הראשונות שזיהו את תחום ההתחדשות העירונית ומקדמת כיום פרויקטי פינוי-בינוי רחבי היקף באזורי הביקוש. "אנו מתמחים בהתקשרות עם בעלי זכויות במתחמים גדולים, שבהם נדרשת תוכנית חדשה לשינוי הבינוי, תוך התייחסות מתאימה לתנועה, לחניה ולשטחים ציבוריים", אומרת תמר הרציג פלד, סמנכ"לית פיתוח עסקי בחברה | יובל גמליאל

 

למעלה מ-40 שנות פעילות בתחום הנדל"ן הפכו את אשדר חברה לבנייה בע"מ מקבוצת אשטרום לאחת החברות היזמיות המובילות בישראל בתחום המגורים, עם היקף נכסים שעמד, נכון ליוני 2018, על כ-2.3 מיליארד שקלים והון עצמי של כ- 615 מיליון שקלים. החברה, המנוהלת על-ידי ארנון פרידמן, עוסקת בייזום, פיתוח ושיווק של פרויקטים למגורים איכותיים ברחבי הארץ. אשדר מוכרת מאות דירות בשנה ובאמתחתה אלפי יחידות דיור בשלבי תכנון שונים. נכון להיום החברה מעורבת בייזום, תכנון והקמת פרויקטים למגורים בהיקף של מעל ל-10,000 יחידות דיור. החברה נמצאת בשליטה מלאה של קבוצת אשטרום, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל-אביב, ומאחר ואגרות חוב שהנפיקה נסחרות בבורסה, החברה הינה חברה מדווחת.

"יתרונה הגדול של החברה, זה שהפך אותה למובילה ובולטת בשוק, הינו הבנת צרכי לקוחותיה ושימת דגש על שביעות רצון הלקוחות לכל אורך תהליך התכנון, המכירה והבנייה ועד מסירת הדירות והבדק לאחר מכן", אומרת תמר הרציג פלד, סמנכ"לית פיתוח עסקי בחברה. "יתרון שני ומהותי נוגע לערך החדשנות אותה הציבה החברה כמסד לפעילותה לאורך השנים. באשדר נמצאים תמיד עם יד על הדופק וחשים את ענף הנדל"ן על הטרנדים המתחלפים שבו ורמות הביקוש המשתנות. לא מפתיע שדווקא אשדר הוותיקה והמבוגרת יחסית, הייתה בין הראשונות שזיהו את תחום ההתחדשות העירונית, הן פינוי-בינוי והן במסגרת תמ"א/38, כתחום העתידי בעולם הנדל"ן בישראל, על רקע צמצום עתודות הקרקע במרכז הארץ".

מהחלוצות באישור תוכניות

במסגרת המסלול היזמי

ואכן, ב-15 השנים האחרונות יוזמת החברה פרויקטים של התחדשות עירונית וצברה ניסיון לא יסולא בפז בתחום המורכב כל כך - הן משפטית, הן תכנונית והן ברמת הפרט. אשדר מקדמת פרויקטי פינוי-בינוי רבים והינה מהחלוצות בארץ באישור תוכניות במסגרת המסלול היזמי. היא גם בין החברות המעטות בארץ כיום שאכלסו בניינים בפרויקט פינוי-בינוי רחב ידיים, לרבות שלב הגשת ואישור תוכנית המתאר החדשה בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית, הסדרת הליווי הבנקאי המורכב, פינוי בעלי דירות, בניית הפרויקט והחזרת בעלי הדירות לביתם החדש. כך למשל, פרויקט מונוסון בעיר יהוד-מונוסון. מתחם זה כלל 200 דירות ישנות, אשר מתוכן נהרסו עד כה 144 דירות. תוכנית הפרויקט כוללת את בנייתם של עשרה מגדלי מגורים בני 620 דירות חדשות ומתוכם חמישה מגדלים כבר נבנו ואוכלסו ושלושה מגדלים נוספים נמצאים בביצוע.

"אשדר מתמחה בהתקשרות עם בעלי זכויות במתחמים גדולים, שבהם נדרשת תוכנית חדשה לשינוי הבינוי", מדגישה הרציג פלד. "ייזום פרויקטים להתחדשות עירונית הוא מהמורכבים בתחום הבנייה למגורים. בפרויקטים אלה נדרשים פתרונות לתכנון בצפיפות מגורים גבוהה מהמקובל, ולכן נדרשת התייחסות מתאימה לבינוי, לתנועה ולחניה, למיקום שטחי ציבור ומבני ציבור, לסוגיות של איחוד וחלוקת מגרשי הבנייה, להקצאת זכויות הבנייה, לליווי הפיננסי, והכול ברמה מקצועית גבוהה, החל מהיום הראשון של קידום התכנון. מלבד המורכבות התכנונית, פרויקטי פינוי-בינוי הופכים מורכבים גם בכל הנוגע לגיוס בעלי הדירות לפרויקט, רתימתם למהלך ושיתוף הפעולה הפורה עימם לאורך כל התהליך, תוך הקשבה לצרכי בעלי הדירות ומציאת פתרונות יצירתיים וסיוע מירבי".

כמה פרויקטים של פינוי-בינוי מקדמת החברה כיום ובאילו אזורים בארץ?

"לאשדר יש כיום התקשרות עם בעלי דירות, במסגרת פינוי-בינוי, בעשרות פרוייקטים ברחבי הארץ בשלבים שונים. פרוייקטים אלה כוללים מעל 2,000 דירות המיועדות להריסה שבמקומן ייבנו מעל 7,000 דירות חדשות בסטנדרט הבנייה האיכותי המאפיין את החברה, כמו גם תכנון שטחים פתוחים ושטחים אחרים לצרכי ציבור בשכונות אלה.

"בין הפרויקטים הללו ניתן לציין כדוגמא את רקאנטי ברמת אביב ג' - מתחם הכולל 96 דירות המיועדות להריסה אשר במקומן ייבנו 198 דירות חדשות בשלושה בניינים בני 17 קומות. היתר הבנייה התקבל ונשלחה הודעת פינוי לדיירים ; טאגור ברמת-אביבמתחם הכולל 60 דירות המיועדות להריסה, אשר במקומן ייבנו 144 דירות חדשות בבניינים בני תשע עד 18 קומות. הבקשות להיתרי בנייה אושרו ע"י הוועדה המקומית בתנאים; פרויקט המבדיל ברמת גן - במתחם זה קיימות 55 דירות וחנויות המיועדות לפינוי ולהריסה, אשר במקומן ייבנו 180 דירות חדשות במגדל מגורים בן 32 קומות.

"התוכנית החדשה קיבלה תוקף וחברת הפרויקט, שבשליטת אשדר, הגישה תוכנית לאיחוד ולחלוקה, ומקדמת תכנון מפורט להיתר בנייה; פרויקט מתחם ביל"ו, הרצליה - מתחם פינוי-בינוי הכולל כ-150 דירות המיועדות להריסה, אשר במקומן ייבנו כ-475 דירות חדשות. החברה השיגה את אישורם של כ-90% מבעלי הזכויות והתוכנית אושרה להפקדה בתנאים על-ידי הוועדה המקומית ולקראת הפקדה לדיון בהתנגדויות".

לדיירים יש על מי לסמוך

מה מייחד את אשדר בתחום ההתחדשות העירונית?

"השילוב בין חברה ותיקה בעלת ניסיון של מעל 40 שנה ומוניטין מוכח בתחום המגורים ובעלת איתנות פיננסית מחד, יחד עם הקפדה ודגש על ליווי צמוד של בעלי הדירות עם יחס אישי והבנת צרכיהם מאידך - כל זה מספק לבעלי הדירות מעטפת שלמה המאפשרת להם להרגיש בטוחים ולדעת שיש להם על מי לסמוך".

מהו חזון החברה?

"אשדר שואפת להמשיך ולהוביל בתחום היזמות למגורים בארץ בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, ולספק שירות ברמה גבוהה ואיכותית לבעלי דירות ולרוכשים לקראת מעברם לסביבת מגורים חדשה ואיכותית. האסטרטגיה העסקית של החברה הינה הגדלת היקפי הפעילות, תוך התמקדות בהקמת פרויקטים למגורים באזורי ביקוש ברחבי הארץ".

מי אנחנו

תמונה יזם
ארנון פרידמן מנכ"ל (צילום: ישראל הדרי)
תמונה יזם
רחלי בריזל סמנכ"ל שיווק (צילום: ישראל הדרי)
תמונה יזם
אור אריאלי סמנכ"ל כספים (צילום: ישראל הדרי)
תמונה יזם
יהושע (שוקה) כסלו סמנכ"ל פרויקטים מיוחדים (צילום: ישראל הדרי)
תמונה יזם
אמנון מחרז סמנכ"ל הנדסה (צילום: ישראל הדרי)
תמונה יזם
תמר הרציג פלד סמנכ"ל פיתוח עסקי (צילום: יחצ)

מפת פרויקטים של אשדר

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס