לוגו יזם

ל. עמידור ושות', משרד עורכי דין ונוטריון - עו"ד התחדשות עירונית

Certified image

אייקון בניין 4 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 3 בניינים בהיתר
אייקון שכונה 10 בבקשה להיתר

רוצים לקבל הצעות מל. עמידור ושות', משרד עורכי דין ונוטריון ועורכי דין מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

מייצג רק דיירים

משרד עוה"ד ל. עמידור ושות', משרד בוטיק העוסק בתחום ההתחדשות העירונית מזה שני עשורים, קיבל החלטה אסטרטגית לייצג דיירים בלבד. "זוהי תולדה של הבנת צרכיהם של בעלי הדירות והצורך לגלות סולידריות עם אחד הצדדים במשוואה", אומר עו"ד ליאור עמידור | מירב דוסטר   "כדי לקדם פרויקטים,...

משרד עוה"ד ל. עמידור ושות', משרד בוטיק העוסק בתחום ההתחדשות העירונית מזה שני עשורים, קיבל החלטה אסטרטגית לייצג דיירים בלבד. "זוהי תולדה של הבנת צרכיהם של בעלי הדירות והצורך לגלות סולידריות עם אחד הצדדים במשוואה", אומר עו"ד ליאור עמידור | מירב דוסטר

 

"כדי לקדם פרויקטים, עורכי הדין צריכים לרדת לשטח, להיפגש עם בעלי הדירות, ולהיות מעורבים בכל ההליך התכנוני. ניהול הפרויקטים לא יכול להיעשות בשלט רחוק מהמשרד המרווח בתל-אביב", כך אומרים עו"ד ליאור עמידור ועו"ד חן עמידור, שמשרדם ל. עמידור ושות', אשר מתמחה בתחומי התכנון, הבנייה, המיסוי והמקרקעין, זכה לייצג את בעלי הדירות בפרויקט פינוי-בינוי הראשון שיצא לפועל בישראל - פרויקט "אונו הירוקה", בו פונו 174 יחידות דיור והוקמו במקומן 540 יחידות דיור - ומאז בחר בייצוג של דיירים בלבד.

עו"ד ליאור עמידור מאמין, כי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, צריכים להיות מעורבים בכל נימי התהליך: החל מבחינת התוכנית שתוגש לוועדה המקומית ועד לדיונים בוועדה המקומית ולאחר מכן בוועדה המחוזית, כולל הוצאת היתרים, ליווי בנקאי וכיוצ"ב. 

טיפול כוללני

המשרד שפיתח מומחיות בתחום ההתחדשות העירונית ב-20 השנים האחרונות, קיבל שתי החלטות אסטרטגיות הנוגעות לטיפול בתחום: האחת, לא לעסוק בתחום תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 משום ש"מדובר במוצר תכנוני נחות, שאינו ממקסם את התועלות ללקוחות, לסביבה המיידית והרחוקה", אלא להשקיע את כל עתותיו בפרויקטים לפינוי-בינוי ברמה שכונתית. ההחלטה השנייה הייתה שהמשרד יתמחה בייצוג בעלי דירות בלבד בפרויקטים לפינוי ובינוי.

מדוע בחרתם להימנע מייצוג יזמים?

"זוהי תולדה של הבנת הצרכים של בעלי הדירות, אך גם של הצורך לגלות סולידריות עם אחד הצדדים במשוואה. עורך דין שמייצג בפרויקט אחד בעלי דירות ובפרויקט שני יזמים , לא יכול להיות משוכנע בעומק טענותיהם של בעלי הדירות בבואו לנהל מו"מ עם יזם. על מנת להשיא תוצאה עבור בעלי הדירות בפרויקטים של פינוי-בינוי, נכון לאחוז בכל התזות האפשריות התומכות בטענות ובדרישות בעלי הדירות.

"היה ברור לנו כבר מהתחלה שהייצוג, הטיפול והייעוץ לבעלי הדירות צריך להינתן כטיפול כוללני, החל משלב ההיכרות ומתן ייפוי כוח ראשוני מבעלי הדירות לעורך הדין ועד לקבלת דירת התמורה על-ידי בעלי הדירות ורישום זכויותיהם בצו בית משותף חדש".

את מתודולוגיית העבודה הזו יישם המשרד גם בפרויקט פינוי-בינוי השני בארץ, אשר זכה לתואר הראשון בארץ שיצא לפועל ביזמה פרטית, בו ייצגו עורכי הדין את 200 בעלי הזכויות ברחוב תמר בנווה-מונוסון. 

שירות לאורך זמן

משרד ל. עמידור ושות' הוא משרד בעל אופי משפחתי מובהק. האחים חן וליאור עמידור החליטו להתמקצע בתחום המקרקעין, וצירפו לכוחותיהם בני משפחה נוספים העובדים לצידם במשרד. היתרון המרכזי הוא רציפות הטיפול בלקוחות המשרד המעניקה ללקוחות המשרד ביטחון רב. "מי שהחל את הטיפול בהם לפני עשר שנים ממשיך גם היום וימשיך גם מחר", אומר עו"ד ליאור עמידור. "לצורך כך ממונה לכל פרויקט רפרנט מתוך המשרד ועל כלל הרפרנטים ממונה מנהלת קשרי לקוחות - אורלי עמידור". 

מה האתגר הבולט בליווי של דיירים בפרויקט?

"לדעת לתת שירות לאורך זמן, ומדובר בפרקי זמן של שנים רבות. התפישה של בעל הדירה במרכז, אותה אנו מיישמים הלכה למעשה, עומדת בבסיס ההצלחה של המשרד בתחום הפינוי-בינוי, והתוצאות הן חמישה מגה-פרויקטים שיצאו לפועל, מתוכם למעלה מ-600 לקוחות המשרד חזרו וקיבלו דירות חדשות בארבעה פרויקטים. במשרד שלנו מי שמטפל בעניינם של בעלי הדירות, הינם בראש ובראשונה השותפים במשרד. אנו יכולים להרשות זאת לעצמנו משום שמדובר במשרד בוטיק בעל נישה מוגדרת, שחי את הפרויקטים שנים רבות".

כמי שפועל ומכיר את השדה המשפטי בתחום, איזו חקיקה היה רצוי לקדם? 

"הרגולציה היום, ומערכת היחסים בין יזם לבין בעלי הדירות, היא מעל ומעבר למה שציפינו כשיצא הפרויקט הראשון לפועל, 'אונו הירוקה', במרץ 2002. יחד עם זאת, אנחנו סבורים שנכון לקיים מסלול ייעודי לקידום תוכניות פינוי-בינוי ברמה הארצית, ולאפשר לוותמ"ל, או לגוף דומה, לעסוק בתוכניות פינוי-בינוי הקטנות מסדרי הגודל המותרים לו היום על-פי דין. רק טיפול של ועדה ייעודית, המתמחה בהבנת הרגישויות של פרויקטי פינוי-בינוי יוכל לקצר את לוחות הזמנים באופן משמעותי".

מהו החזון של המשרד?

"להמשיך ולראות לקוחות מאושרים, אשר מקבלים דירות חדשות בפרויקטים של פינוי-בינוי, שללא המעורבות שלנו לא היו זוכים להגיע לרגע הזה".

מי אנחנו

תמונה יזם
עו"ד חן עמידור שותף\מייסד משרד ל. עמידור ושות
תמונה יזם
עו"ד ליאור עמידור שותף\מייסד משרד ל. עמידור ושות

מפת פרויקטים של ל. עמידור ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.