לוגו יזם

קבוצת יושפה התחדשות עירונית בע"מ - יזם תמ"א 38

Certified image

אייקון בניין 7 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 3 אחרי היתר
אייקון שכונה 2 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב אפור כוכב אפור 3
עמידה בלוחות זמנים כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול  כוכב ירוק 4
תקשורת שוטפת כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב אפור 4

רוצים לקבל הצעות מקבוצת יושפה התחדשות עירונית בע"מ ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

חיים ונושמים תכנון, בנייה ושירות

  שרון ואורן יושפה, השותפים-המנהלים בקבוצת יושפה, לא מאמינים בניהול פרויקטים מהמשרד וחיים את השטח ביום-יום. "המעורבות שלנו, הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע, יורדת עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר ואנחנו מקפידים לקיים קשר ישיר עם הדיירים והלקוחות", אומרים שני האחים, שחיים ונושמים תכנון ובנייה מגיל צעיר | יואל צפריר     קבוצת יושפה,...

 

שרון ואורן יושפה, השותפים-המנהלים בקבוצת יושפה, לא מאמינים בניהול פרויקטים מהמשרד וחיים את השטח ביום-יום. "המעורבות שלנו, הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע, יורדת עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר ואנחנו מקפידים לקיים קשר ישיר עם הדיירים והלקוחות", אומרים שני האחים, שחיים ונושמים תכנון ובנייה מגיל צעיר | יואל צפריר

 

 

קבוצת יושפה, המגדירה את עצמה כחברת בוטיק יזמית, פעילה מאוד בתחום ההתחדשות העירונית והיא מובילה פרויקטים ייחודיים בתל-אביב, הרצליה, חולון, רמת גן ורמת השרון. הקבוצה השלימה בהצלחה מספר לא מבוטל של פרויקטי הריסה-בנייה ובמקביל מקדמת פרויקטים נוספים הנמצאים בתהליכי רישוי מתקדמים.

הקבוצה הוקמה לפני כמעט עשור על-ידי שני האחים: שרון יושפה, מנכ"ל החברה, ואורן יושפה, מנהל הייזום והפיתוח, ושותפים נוספים. שרון ואורן הם בניו של יואל יושפה - אדריכל מוביל ומוערך, שמתמחה בתכנון  מגורי היוקרה ופעיל בענף כבר למעלה מ־35 שנים. "מגיל צעיר גדלנו על תכנון, בנייה ומגע עם לקוחות", מספר אורן. "אנו חיים ונושמים את זה מגיל אפס", מאשר שרון.

מלווים את הדיירים בכל צעד

מה מייחד אתכם בענף?

"הייתי אומר ששילוב בין ניסיון ממוקד, תכנון מוקפד, ביצוע איכותי ומימון עצמי", משיב אורן. "החברה מקפידה לבחור, לתכנן ולהקים פרויקטים איכותיים מאוד. מכיוון שאנחנו באים מעולם של תכנון ורואים בו מרכיב משמעותי בתהליך, כזה שמשפיע על איכות החיים של הדיירים לאורך שנים, המעורבות שלנו, הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע, יורדת עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר.

שרון: "דיירים הבוחרים בקבוצת יושפה זוכים להבנתי לשקט נפשי וביטחון רב, בין היתר בשל העובדה כי אנחנו פועלים עם הון עצמי של החברה והשותפים בה בלבד ואיננו תלויים בקרנות או במשלימי הון, שעלולים להעלות את המינוף והסיכון של עתיד הפרויקט".

דיברתם על כך שהדנ"א שלכם הוא של חברת בוטיק. מה עומד מאחורי התפיסה הזו?

שרון: "קודם כל, החברה מתמקדת בערי המרכז וגוש דן, בהן יש לה ניסיון רב והיכרות טובה מאוד עם ההליכים הביורוקרטיים והמוניציפליים הסבוכים. שנית, היא מקפידה על ביצוע של מספר פרויקטים מוגבל בכל רגע נתון, מה שמאפשר לשמור על איכות המוצר ולעמוד בהבטחות ללקוחות. שמנו לעצמנו מטרה - לבצע בו-זמנית עד ארבעה-חמישה פרויקטים. זה מאפשר פיקוח הדוק יותר על הפעילות בשטח ועל התקדמות הפרויקטים ובכך להבטיח את איכות הבנייה ואת הרמה הגבוהה של הבניינים. בכלל, אנחנו חיים הרבה בשטח ומקפידים לשמור על קשר ישיר עם כל דרגי הביצוע - מנהלי פרויקטים, מחלקת שירות, מתאמת שינויי דיירים ועוד".

מה לגבי הקשר עם הדיירים?

אורן: "לכל אחד מהדיירים יש קו פתוח אלינו ישירות. צריך לזכור שרכישת דירה או כניסה לעסקת תמ"א-38 היא החלטה משמעותית מאוד, המעוררת שאלות. לכן, כבעלים של החברה, אנחנו מלווים את הדיירים בכל צעד ובכל קבלת החלטה - מהפגישה הראשונה, דרך כל הפרויקט וגם לאחריו. חשוב לנו שהדיירים יהיו רגועים ויידעו שיש להם כתובת ומענה לכל עניין לאורך הדרך".

שרון: "אנחנו מגיעים בעצמנו לפגישות עם הדיירים, לאתר הבנייה, לדיונים בעיריות. זה עניין של גישה. אנחנו לא מאמינים בניהול מרחוק, לשבת ולנהל את החברה והפעילות מהמשרדים הנוחים. בתחום ההתחדשות העירונית הכל מתרכז בקשר עם הדיירים ובעולם הביצוע והרישוי, לכן אנחנו חיים את השטח כל יום ונמצאים שם כל הזמן".

פרויקטים נבחרים

בין הפרויקטים הבולטים של קבוצת יושפה ניתן למנות את הפרויקט בשד' סמאטס 13, תל-אביב: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, במסגרתו ייהרס בניין ישן, בו מתגוררים שמונה דיירים, ובמקומו יוקם בניין חדש בן שמונה קומות ו־16 יחידות דיור. פרויקט נוסף של הריסה ובנייה נמצא ברח' שלמה המלך 26 תל-אביב. הפרויקט קיבל היתר בנייה ונמצא לקראת תחילת ביצוע. מדובר בהריסת בניין ישן, בו מתגוררים שישה דיירים, והקמת בניין חדש בן 5.5 קומות ו-11 יחידות דיור. פרויקט אחר, ברח' רב צעיר 14-16 בתל-אביב, כולל הריסה של בניין ישן בן 22 דירות והקמת בניין חדש בן 6.5 קומות ו-38 יחידות דיור. במקרה זה הפרויקט קיבל היתר בניה בתנאים, שמושלמים בימים אלה. פרויקט אחר שכבר מאוכלס ממוקם ברח' האשל 23, רמת גן. גם כאן היה מדובר בפרויקט הריסה ובנייה חדשה. במסגרתו נהרס בניין ישן בו התגוררו תשעה דיירים, שתחתיו הוקם בניין חדש בן תשע קומות ו־28 יחידות דיור.

מי אנחנו

תמונה יזם
שרון יושפה שותף ומנכ"ל קבוצת יושפה
תמונה יזם
אורן יושפה שותף ומנהל יזום ופיתוח קבוצת יושפה

מפת פרויקטים של קבוצת יושפה התחדשות עירונית בע"מ

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.