לוגו יזם

החברה להתחדשות עירונית - יזם תמ"א 38

ממובילי דירוג יזמי פינוי ובינוי ארצי 2018 CitySquare

אייקון בניין 0 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 2 אחרי היתר
אייקון שכונה 5 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב אפור כוכב אפור כוכב אפור כוכב אפור כוכב אפור
אין עדיין מידע על שביעות רצון הדיירים

רוצים לקבל הצעות מהחברה להתחדשות עירונית ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

"תחום ההתחדשות העירונית יהפוך לתחום העיקרי בנוף הבנייה הנדל"נית בישראל

טל גולדשטיין ועמי כחלון, מנכ"לים משותפים בחברה להתחדשות עירונית, המובילה כמה וכמה פרויקטים גדולים של פינוי-בינוי במרכז הארץ, מאמינים שהריסת שכונות ישנות ובנייה לגובה מסמנות את עתיד הבנייה העירונית ומהוות אחד המפתחות לפתרון מצוקת הקרקעות והדיור בישראל |...

טל גולדשטיין ועמי כחלון, מנכ"לים משותפים בחברה להתחדשות עירונית, המובילה כמה וכמה פרויקטים גדולים של פינוי-בינוי במרכז הארץ, מאמינים שהריסת שכונות ישנות ובנייה לגובה מסמנות את עתיד הבנייה העירונית ומהוות אחד המפתחות לפתרון מצוקת הקרקעות והדיור בישראל | יובל גמליאל

החברה להתחדשות עירונית היא חברה פרטית שהוקמה לפני כעשור על-ידי טל גולדשטיין, יזם נדל"ן מנוסה, ועמי כחלון, סגן ומ"מ ראש עיריית קריית אונו ובעל ניסיון יזמי עשיר, אשר כבר אז קראו נכון את המפה והבינו שהעתיד הנדל"ני של ישראל נמצא בהתחדשות עירונית. בשנת 2010 הצטרפו לחברה לוי קושניר ודני שפירא, שחקנים ותיקים בעולמות הנדל"ן והעסקים הישראלי ובעלי עשרות שנות ניסיון בייזום, הקמה ובנייה של פרויקטים גדולים ומורכבים בארץ ובעולם. שילוב כוחות עוצמתי זה תורגם להצעדת החברה קדימה במהירות פנומנלית ולהפיכתה לאחת החברות הגדולות והמשמעותיות בישראל לפינוי-בינוי והתחדשות עירונית, המתמקדת בפרויקטים בקנה מידה גדול של עשרות ומאות דירות בכל פרויקט.

הדיירים הם הכוח המניע 

"החברה פעילה בכל רחבי הארץ, הן באזורי ביקוש והן בפריפריה, ומובילה כמה וכמה פרויקטים גדולים של פינוי-בינוי בתל-אביב, בת ים, רמת גן, גבעת שמואל ונס ציונה, במקביל לפעילות ענפה במסגרת מגמות רחבות של התחדשות עירונית באזורים כמו בית שמש וירושלים", אומר עמי כחלון. "החברה גם חתומה על הובלתה של תנופת ההתחדשות העירונית בשכונות הוותיקות של מזרח תל-אביב, עם פרויקט הדגל NEXT TLV בשדרות לה גווארדיה שבשכונת יד אליהו הוותיקה, הכולל מאות יחידות דיור ונמצא בשלבי ביצוע".

מהו ה"אני מאמין" שלכם?

"אנו באמת מאמינים שלכל אדם ישנה זכות לדיור הולם, וכי תהליכי פינוי-בינוי הם העתיד של הבנייה העירונית ואחד המפתחות לפתרון מצוקת הקרקעות והדיור בישראל. כל פרויקט שאנו מובילים נועד לשפר, להבריא ולהשביח את סביבת המגורים, תוך מתן הפתרונות הזמניים הטובים והמתאימים ביותר לכל דייר ודיירת. לחברה יכולות מימון גבוהות והפרויקטים בהובלתה נהנים מליווי בנקאי שוטף של הבנקים הגדולים. צוות העובדים בחברה מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הנדל"ן והבנייה בישראל, כולם עתירי ניסיון בייזום ובבנייה של פרויקטים בקנה מידה גדול, גם בארץ וגם בחו"ל. לחברה קשרים טובים עם הרשויות, והבנה עמוקה של התהליכים התכנוניים, המשפטיים והבירוקרטיים המתחייבים מכל פרויקט, כך שגדל הפוטנציאל לקדם כל פרויקט במהירות המקסימלית".

לדברי טל גולדשטיין, הגורם המבדל העיקרי של החברה בשוק הנדל"ן, מלבד הניסיון העשיר במיוחד בתחום הפינוי-בינוי, הוא ההתייחסות האישית של מנהלי ועובדי החברה לדיירי הפרויקטים. "הדיירים הם המרכז והכוח המניע של כל פרויקט", הוא מדגיש, "כיוון שהקרקע שלהם היא הדבר שהופך את הפרויקט לכלכלי ולכדאי. מתוך התובנה הזאת בנינו עיקרון פעילות שנקרא "לב שומע" וכך לדיירים יש את מספרי הטלפון הפרטיים שלנו והקשר עמם נשמר לאורך כל התהליך ומתנהל בשקיפות מלאה, מתוך רצון להעניק לכל דייר ליווי אישי הנותן מענה לצרכיו הייחודיים."

אתגרים לא פשוטים 

נכון להיום מובילה החברה להתחדשות עירונית כ-30 פרויקטים של התחדשות עירונית ופינוי-בינוי בהיקפים שונים, הנעים מעשרות ועד מאות דירות בכל פרויקט. בסך הכול מדובר על היקף נרחב ביותר של כ-6,000 יחידות דיור לבנייה. בשנתיים האחרונות הצליחה החברה להביא לאישורם של כמה וכמה פרויקטים עצומי ממדים באזורי הביקוש במרכז הארץ ובהם ברח' הטייסים בתל-אביב, פרויקט שער העיר בבת ים ברחובות ביל"ו ובלפור, פרויקט התחדשות עירונית בשד' בן-גוריון בגבעת שמואל, פרויקט פסגת בית שמש ועוד. כאמור, פרויקט הדגל של החברה בשד' לה גווארדיה בתל-אביב נמצא בעיצומן של עבודות הביצוע, לאחר שבסוף 2017 הסתיימו בהצלחה מאמצי הפינוי של מאות דייריו ונהרסו מבני הרכבת הישנים והמתפוררים שעמדו שם מאז קום המדינה.

לדברי כחלון וגולדשטיין, הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית רצופה אתגרים לא פשוטים, הנובעים לא רק מגודלו של הפרויקט, על משמעויותיו הכלכליות, אלא גם מהעובדה כי בשונה מבנייה קלאסית על קרקע פנויה כאן מדובר בהריסת בניין ישן ודאגה לדייריו ורק לאחר מכן מתחילים את הבנייה. מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד מבחינה <

מי אנחנו

תמונה יזם
עמי כחלון מנכ"ל משותף (צילום: דודו אזולאי)
תמונה יזם
טל גולדשטיין מנכ"ל משותף (צילום: דודו אזולאי)
תמונה יזם
לוי קושניר יו"ר דירקטוריון (צילום: דודו אזולאי)
תמונה יזם
דני שפירא דירקטור (צילום: דודו אזולאי)

מפת פרויקטים של החברה להתחדשות עירונית

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.