לוגו יזם

טל בר בניה ופיקוח בע"מ - יזם תמ"א 38

Certified image

מובילה ארצית בדירוג יזמי תמ"א 38/1 ומדורגת בערים רמת-גן וגבעתיים 2018 CitySquare

אייקון בניין 17 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 13 אחרי היתר
אייקון שכונה 7 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק חצי כוכב ירוק 4.4
עמידה בלוחות זמנים כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול חצי כוכב כחול 4.8
תקשורת שוטפת כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול חצי כוכב כחול 4.3

רוצים לקבל הצעות מטל בר בניה ופיקוח בע"מ ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

הדיירים הם שותפים לדרך

קבוצת היזמות והבנייה הוותיקה טל בר, המתמקדת בפרויקטי התחדשות עירונית בערים רמת גן וגבעתיים, שמה דגש על שירות לקוחות אישי ומעניקה לדיירי הפרויקטים יד חופשית בתכנון דירת חלומותיהם | יובל גמליאל ...

קבוצת היזמות והבנייה הוותיקה טל בר, המתמקדת בפרויקטי התחדשות עירונית בערים רמת גן וגבעתיים, שמה דגש על שירות לקוחות אישי ומעניקה לדיירי הפרויקטים יד חופשית בתכנון דירת חלומותיהם | יובל גמליאל

 

חברות יזמות ההתחדשות העירונית בישראל הפנימו זה מכבר, שבתחום הזה כל רשות עירונית, גדולה כקטנה, קובעת את הכללים וההנחיות לביצוע פרויקטים בתחומה, מה שיוצר ליזמים המבקשים לעבוד בפריסה גיאוגרפית רחבה, כאב ראש לא קטן. יתרה מזאת, לאור התפתחותו המואצת של התחום בעשור האחרון, הרשויות המקומיות משנות את הנחיות הפעולה חדשות לבקרים, מה שגורם לעיכובים של פרויקטים רבים ובמקרים חמורים אף לעצירתם המוחלטת.

כל אלה הביאו את קבוצת היזמות והבנייה הוותיקה טל בר להתמקד בפרויקטי ההתחדשות העירונית אותם היא בונה, אך ורק בערים רמת גן וגבעתיים, מתוך הבנה כי ידיעת כללי ההתחדשות העירונית על בוריים בערים אלה תקל על החברה לבנות בהן פרויקטים בלוחות זמנים מהירים מהמקובל. "אנו יודעים לעבוד עם העיריות האלה ויש לנו תקשורת טובה עימן כך שאנו מצליחים להוציא היתרים בזמנים ריאליים, תוך שאנחנו הולכים על מסלולים ירוקים ולא מנסים להתחכם ולהמציא דברים מחדש, כי העיריות האלה לא אוהבות את הגישה הזו", מציין נועם שרון, סמנכ"ל השיווק של החברה.

דבר נוסף שמייחד את החברה, לדברי נועם שרון, היא העובדה שהיא מעניקה לדיירי הפרויקטים יד חופשית בתכנון דירת חלומותיהם ולא נסמכת על תכנון מובנה וקבוע מראש לכל דירה, כפי שקורה בדרך כלל בפרויקטים מסוג זה. "אמנם יש לנו פריסת פרויקטים רחבה יחסית, אך אנו מעדיפים להגדיר את עצמנו כחברת בוטיק. אנו מעניקים ללקוחות שירות אישי-ביתי ויכולת לתפור חליפה מותאמת אישית בכל בניין ובכל דירה בפרויקטים", הוא מציין. "אנו משתפים את הדיירים לכל אורך הדרך ויש להם גישה ישירה למהנדס ולאדריכל כדי שהם יוכלו לתכנן את הדירה שלהם כראות עיניהם. אם מדובר, למשל, על דירה בת 100 מ"ר, אנו לא מגבילים אותם במספר חדרי השינה או חדרי השירותים, ואפילו לא בגודל המטבח. כל דייר ודייר יושב עם אנשי המקצוע ובונה יחד איתם את מפרט הדירה אליו הוא שואף להגיע, עד לרמת פריסת נקודות החשמל בדירה. אנחנו מאוד ייחודיים בגישה שלנו ולא סתם לקוחות חדשים מגיעים אלינו לאחר ששמעו חוויות טובות מפי דיירים שכבר היו לקוחות שלנו. אנו לא מפרסמים את עצמנו בכלל ומסתמכים על שיווק מפה לאוזן בלבד".

שילוב ייחודי של תוכניות תמ"א שונות

קבוצת טל בר מתמחה בייזום, מימוש ופיקוח של פרויקטים בענף הבנייה, תוך התמחות מיוחדת בתחום ההתחדשות העירונית. לקבוצה ניסיון רב בייזום וביצוע של חיזוק ושיפוץ מבנים כנגד רעידות אדמה (תמ”א 38/1 ותמ”א 38/2). הקבוצה נוסדה בשנת 2002 והיא עוסקת בתמ"א 38 כקבלנית ויזמית משנת 2008. משנת 2009 מתמחה הקבוצה בהתחדשות עירונית בלבד. בעל הקבוצה הוא דוד פיטוסי והמנכ"ל הוא ליאור כהן.

החברה נמנית על החברות הראשונות שקיבלו היתר בנייה לביצוע תמ"א 38 באזור גוש דן, ובשנים האחרונות היא מדורגת באופן רציף בצמרת חברות ההתחדשות העירונית ברמת גן וגבעתיים ולקוחותיה נהנים מקשריה במסדרונות העירייה. לקבוצה 46 פרויקטים נכון להיום כיום, מהם 16 פרויקטים שהסתיימו ואוכלסו. 60% מהבניינים הנמצאים בתכנון הקבוצה שייכים למסלול תמ"א הריסה ובנייה.  

על הפרויקטים הבולטים של החברה ניתן לציין את הבאים: פרויקט  ברדיצ'בסקי 43 בגבעתיים - במסגרת פרויקט עיבוי-בינוי זה הוסיפה החברה 2.5 קומות לבניין בן חמש קומות וחפרה חניון תת-קרקעי בעבודה הנדסית מורכבת במיוחד. פרויקט זה הסתיים ואוכלס ; פרויקט המעיין 17 גבעתיים - פרויקט נוסף של עיבוי-בינוי בגבעתיים בו הוסיפה החברה 17 יחידות-דיור לבניין שבו היו קיימות 21 יחידות דיור. היות ומספר הדירות בבניין גדל בנתה החברה לנוחות הדיירים מתקן חניה תת-קרקעי רובוטי משוכלל בעומק של 15 מטרים. פרויקט זה הסתיים גם הוא ואוכלס ; פרויקט ריינס 62-64 בגבעתיים - הריסה של שני בניינים עם ארבעה דיירים בכל בניין ובנייה של בניין יוקרתי בן 6.5 קומות על עמודים עם 23 דירות חדשות. פרויקט זה נמצא בשלבי תכנון; פרויקט רח' הרותם בגבעתיים - פרויקט במסגרתו ייהרסו ארבעה בניינים קיימים ובניית שלושה בניינים חדשים במקומם ;  פרויקט ברח' ויצמן בגבעתיים - הריסה של שני בניינים צמודים ובניית מגדל בן 15 קומות במקום, עם שטחי מסחר ומשרדים ; פרויקט סירקין 29 גבעתיים - בפרויקט זה נעשה שילוב ייחודי של תמ"א הריסה ובנייה עם תמ"א עיבוי-בינוי בבניין רכבת מוארך. מדובר על בניין רכבת ישן בן שלוש כניסות, שהאחת חזיתית לכביש והשתיים האחרות עורפיות. החברה הורסת את הבניין עם הכניסה החזיתית ובונה במקומו בניין חדש ואת שני הבניינים בעלי הכניסות הפנימיות יותר היא מעבה ומחזקת במסלול של תמ"א 38-1. הפרויקט כולל 22 יחידות דיור קיימות ו-45 יחידות דיור חדשות. פרויקט זה נמצא בהליכי תכנון. 

לקצר את זמן קבלת ההיתרים

ניסיונה המוכח של הקבוצה מביא לכך שכל הפרויקטים מתבצעים בצורה מהימנה, תוך יישום תהליכי בקרה קפדניים הכוללים מעקב אחר לוחות זמנים, בקרת איכות ובקרה תקציבית. לקבוצה מערכות תכנון מקצועיות, צוות יועצים מומחים הכוללים מהנדסי בניין, קונסטרוקציה ואדריכלים, וצוות ביצועי מקצועי ומנוסה, המבצעים את פרויקטי הקבוצה ברמה מקצועית ראשונה במעלה וברמת גימור בלתי מתפשרת. הקבוצה מנהלת מערכת פיקוח קפדנית המפקחת על כל המערכות המעורבות במסגרת הפרויקטים השונים, ומלווה פרויקטי תמא-38 ופינוי-בינוי משלב בדיקת ההיתכנות הראשונית ועד למימוש זכויות בעלי הדירות הפרויקט בפועל.

מה השקפתך ביחס להתחדשות העירונית?

"אין דרך אחרת כיום לבנות יחידות דיור חדשות במרכז הארץ, במיוחד בערים המרכזיות גם כי אין עתודות קרקע פנויות", מציין נועם שרון, "יתרה מכך, הדירות עצמן מתחילות להיהרס והדיירים רוצים לשדרג את איכות חייהם, כך שזהו מצב שבו כולם מנצחים. זהו העתיד של ענף הנדל"ן בארץ ובטח באזור המרכז בו חיה רוב אוכלוסיית ישראל."

ומה בנוגע לפריפריה?

"נכון להיום אין מספיק היתכנות כלכלית ליזמים לבנות בפריפריה והיכן שאין היתכנות כזו לא יקום פרויקט. המשמעות היא שהמדינה צריכה לתמרץ את היזמים לבנות בפריפריה ולייצר להם רווח כלכלי לשם כך".

 מהם החסמים העיקריים הקיימים בתחום בעיניך?

"המשימה הגדולה כיום היא שינוי הרגולציה בעיריות. אנחנו אמנם מכירים לעומק את הנהלים ואת הדרישות בעיריות רמת גן וגבעתיים, אבל גם בערים אלה, בטח בערים נוספות, אם היה מתמנה ראש מינהלת התחדשות עירונית לכל עיר הוא היה מקצר את זמן קבלת ההיתרים בשליש זמן ממה שקורה כיום".

מה אתה חושב על כניסתן של חברות היזמות הגדולות לתחום. זה לא יפגע בחברות הקטנות יותר?

"יש לנו הרבה תחרות מצד חברות גדולות בפרויקטים ברמת גן ובגבעתיים ופעמים רבות אנו זוכים בפרויקטים דווקא בשל היותנו חברת בוטיק. בסופו של יום, כל העניין הוא איך הדיירים תופסים את השותף שלהם לדרך, והחברות הגדולות לא יכולות להעניק את היחס הפרסונלי לו זוכים הדיירים בפרויקטים שלנו. לכן אני מאמין שהחברות הגדולות ימצאו את עצמן לבסוף בפרויקטים רחבי היקף של פינוי-בינוי, כאשר את כל השאר יבצעו חברות קטנות יותר, שיכולות להקדיש את כל כולן לכל פרויקט ופרויקט".

 לבסוף, מהו האני מאמין של החברה?

"הדיירים הם שותפינו לדרך והם השגרירים והמשווקים הכי טובים שלנו. לכן, המימד בו אנו משקיעים את מירב המאמצים שלנו הוא שירות הלקוחות וליווי מסור של הדיירים עד קבלת המפתח".

מי אנחנו

תמונה יזם
דודי פיטוסי בעלים
תמונה יזם
ליאור כהן מנכ"ל
תמונה יזם
נועם שרון סמנכ"ל שיווק

מפת פרויקטים של טל בר בניה ופיקוח בע"מ

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.