לוגו יזם

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות - יזם תמ"א 38

ממובילי דירוג יזמי תמ"א 38 בעיר תל אביב 2018 CitySquare

אייקון בניין 0 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 0 אחרי היתר
אייקון שכונה 32 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק 5
עמידה בלוחות זמנים כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול  כוכב ירוק 4
תקשורת שוטפת כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב אפור כוכב אפור 3

רוצים לקבל הצעות מקבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

הוותק והניסיון עושים את ההבדל

"בניגוד לחברות קטנות, שקמו רק לצורך פרויקטי ההתחדשות עירונית, קבוצת לוינשטין בונה ועוסקת בכל תחומי הנדל"ן, עם שנות ניסיון רבות ויכולות מוכחות", אומר אמיר לוטן, האחראי על ההתחדשות העירונית בקבוצת הבנייה הוותיקה, שמצביע על יתרונותיה: הון עצמי גבוה, יכולת לבנות מספר פרויקטים במקביל ועמידות...

"בניגוד לחברות קטנות, שקמו רק לצורך פרויקטי ההתחדשות עירונית, קבוצת לוינשטין בונה ועוסקת בכל תחומי הנדל"ן, עם שנות ניסיון רבות ויכולות מוכחות", אומר אמיר לוטן, האחראי על ההתחדשות העירונית בקבוצת הבנייה הוותיקה, שמצביע על יתרונותיה: הון עצמי גבוה, יכולת לבנות מספר פרויקטים במקביל ועמידות בפני שינויים תכנוניים | יובל גמליאל

 

"אצלנו הדיירים חותמים על החוזה מול חברת האם, החזקה והבטוחה,
וזה עושה את כל ההבדל"

 

כניסתן של חברות הבנייה הגדולות בישראל לתחום ההתחדשות העירונית הפכה בשנים האחרונות לעובדה מוגמרת בענף הנדל"ן, שהתאפיין עד אז בחברות בוטיק קטנות שבנו פרויקטים קטנים מסוג תמ"א-38 עיבוי-בינוי. החברות הגדולות, שזיהו כי ההתחדשות העירונית הופכת מטרנד נדל"ני למציאות מתבקשת, לאור התמעטות עתודות הקרקע במרכז הארץ, בחרו להתמקד מראשיתן בפרויקטים גדולים ומורכבים, כאלה המבטאים יותר מכל את עוצמתן הביצועית והפיננסית לעומת יזמי התמ"א הקטנים הפועלים בהמוניהם בשוק.

אחת השחקניות הבולטות ביותר שנכנסו לתחום היא ללא ספק קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ, שלפני שש שנים הקימה את מחלקת ההתחדשות העירונית שלה תחת ניהולו של אמיר לוטן, דור שלישי למייסד החברה. נכון להיום, המחלקה נחשבת לאחת מהמובילות והיציבות ביותר בתחומה והיא מתמחה בקידום פרויקטים מסוג תמ"א-38 תיקון 2 (הריסה ובניה מחדש) ופרויקטים של פינוי-בינוי, תוך מיצוי זכויות הבניה הקיימות, לרבות כל הזכויות התקפות בה, או קידום תב"ע וקבלת זכויות חדשות.

תכנון הנדסי ואדריכלי מוקפד

החברה מציעה מימוש תוכנית הכוללת בדיקות ספציפיות לכל בניין באופן פרטני, תכנון הנדסי ואדריכלי מוקפד, קידום, הגשה והשגת היתרי בנייה בלוח הזמנים הקצר ביותר, ביצוע הריסה ובניה מחדש על-פי תוכנית ותקנים עדכניים, העומדים בפני רעידות אדמה, והכל באיכות הגבוהה והמקצועית ביותר. הריסת הבניין הקיים והבנייה החדשה נעשית תוך כדי תכנון מדוקדק ובנייה מחדש במטרה להפוך אותו לבניין יוקרתי חדיש ומודרני.

"הקבוצה רואה בזרוע ההתחדשות העירונית את הדבר הבא בתחום הנדל"ן, שכן אין היום שום עתודות קרקע בתל-אביב רבתי לבנייה למגורים והמשמעות היא שניתן לעשות זאת רק במסלולי תמ"א-38 ופינוי-בינוי", אומר אמיר לוטן, מנהל המחלקה. "זה גם מה שהפך אותנו לזרוע חזקה, יציבה ומתפתחת בקבוצה".

נכון למועד זה יש למחלקת התחדשות עירונית בקבוצת לוינשטין למעלה מ-20 פרויקטים חתומים בהיקף של אלפי יחידות דיור בערים כמו תל-אביב, רמת גן, הרצליה והוד השרון. "על הפרויקטים הבולטים שלנו ניתן לציין פרויקט פינוי-בינוי בהרצליה, הנמצא כעת לקראת דיון בהתנגדויות, ובמסגרתו יפונו 212 יחידות קיימות שבמקומן ייבנו 600 דירות חדשות בשלושה מגדלים בני 25 קומות ומספר בניינים נמוכים יותר", מספר לוטן, "פרויקט בולט אחר הוא פרויקט פינוי-בינוי בשכונת נווה שרת בתל-אביב בו נפנה 173 דירות קיימות שבמקומן ייבנו 444 דירות חדשות  בשני מגדלים בני 25 קומות ושני בניינים נמוכים יותר. פרויקט בולט נוסף שיבוצע במסגרת תמ"א 38 (2) הוא פרויקט במתחם פועלי הנמל בתל-אביב, ברחובות אבן גבירול, פנקס ומכבי, בו ייהרסו שבעה בניינים קיימים בני ארבע קומות ובמקומם ייבנו שבעה בניינים חדשים בני תשע קומות".

מהי עמדתך בנוגע ליישום ההתחדשות העירונית בישראל?

"מצד אחד, הממשלה מאוד דוחפת את העניין וזה אכן מבורך. מצד שני, נראה לפעמים כי יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה. זה בא לידי ביטוי בכך שישנן בקשות להיתר בתחום הפינוי-בינוי, שיכולות להימשך ארבע-חמש שנים במינימום, כאשר במקומות אחרים בעולם מדובר על תקופות קצרות הרבה יותר. יותר מכך, ישנן הגבלות רגולטוריות מאוד מקשות ומחמירות מצד גופים כמו  כיבוי אש והג"א והמדינה צריכה להקל את ההיבטים הבירוקרטיים בפרויקטים האלו לאור נחיצותם".

ייזום, בנייה ופיתוח של מאות פרויקטים

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ, נוסדה בשנת 1945 על-ידי משולם לוינשטין, מחלוצי המהנדסים האזרחיים בישראל. בשנת 1982 הפכה הקבוצה לחברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל-אביב, כאשר במהלך השנים הצטרף לקבוצה בנו של המייסד, שאולי לוטן, ומאז ממנכ"ל אותה. לוינשטין היא אחת מהקבוצות המובילות כיום בענף הבנייה והמקרקעין בארץ.

פעילות החברה כוללת ייזום, בנייה ופיתוח של פרויקטים למגורים, בנייני משרדים, מבנים למסחר ותעשיה ; בנייה והשכרת נכסים לטווח ארוך כנכסים מניבים ; פעילות כקבלן מבצע (קבלנות חוזית) ; וניהול נכסי נדל"ן ובכלל זה גם פעילות בתחום ההתחדשות העירונית.

במשך עשרות שנות פעילותה בנתה הקבוצה רבים מהמיזמים הידועים בישראל, ובכלל זה מגדלי משרדים מובילים, שכונות מגורים, פרויקטים בתחום התשתיות, פרויקטים ציבוריים, פרויקטים ממשלתיים, מרכזים רפואיים, מרכזי תרבות עבור עיריות, בתי מלון ועוד. על לקוחותיה של הקבוצה ניתן למנות משרדי ממשלה, בנקים גדולים, חברות ביטוח, חברות היי-טק, תאגידים תעשייתיים וכן משרדי עורכי דין ורואי חשבון מהמובילים בישראל, וכמובן אלפי משקי בית. לקבוצה למעלה מ-70 שנות ותק וניסיון, הקבוצה יוזמת ובונה והיא בעלת ידע ויכולות מוכחות בביצוע מאות פרויקטים ואלפי יחידות דיור ברחבי הארץ.

"בניגוד לחברות קטנות, שקמו רק לצורך פרויקטי ההתחדשות עירונית, קבוצת לוינשטין בונה ועוסקת בכל תחומי הנדל"ן, עם שנות ניסיון רבות ויכולות מוכחות", מדגיש לוטן, "הקבוצה בעלת הון עצמי של למעלה מ-800 מילון שקלים כך שהיא יכולה לבנות מספר פרויקטים במקביל, בניגוד לחברות הקטנות בענף שכל שינוי תכנוני יכול לגרום להן להפסדים גדולים ולעצירת פרויקטים. עניין זה מהווה את חששם הגדול של הדיירים. בעלי הדירות בפרויקטים שלנו חותמים ומתקשרים מול חברת האם, החזקה והבטוחה, דבר הנותן להם שקט וביטחון מצד אחד, ומקבלים יחס אישי, אינטימי ומסור מהצד האחר, וזה עושה את כל ההבדל".

מי אנחנו

תמונה יזם
אמיר לוטן מנהל מחלקת התחדשות עירונית (צילום: יח"צ)

מפת פרויקטים של קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.