לוגו יזם

אקו סיטי - יזם תמ"א 38

Certified image

אייקון בניין 16 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 11 אחרי היתר
אייקון שכונה 28 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק חצי כוכב ירוק כוכב אפור 3.9
עמידה בלוחות זמנים כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול חצי כוכב כחול  כוכב ירוק 3.2
תקשורת שוטפת כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול חצי כוכב כחול כוכב אפור 3.9

רוצים לקבל הצעות מאקו סיטי ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

המומחים לתל-אביב

מאז הקמתה בשנת 2008 התמקדה חברת אקו סיטי בחידוש העיר תל-אביב. בתחילת העשור תחום ההתחדשות העירונית בתל אביב התנהל בקצב איטי מאוד ביחס לערים אחרות בשל ריבוי הדרישות והמגבלות שהציבה עיריית תל-אביב לפרויקטים בתחום. באותה תקופה יזמים רבים העדיפו לעבוד בערים אחרות, בעוד שהשותפים באקו סיטי בחרו...

מאז הקמתה בשנת 2008 התמקדה חברת אקו סיטי בחידוש העיר תל-אביב. בתחילת העשור תחום ההתחדשות העירונית בתל אביב התנהל בקצב איטי מאוד ביחס לערים אחרות בשל ריבוי הדרישות והמגבלות שהציבה עיריית תל-אביב לפרויקטים בתחום. באותה תקופה יזמים רבים העדיפו לעבוד בערים אחרות, בעוד שהשותפים באקו סיטי בחרו להמשיך ולמקד את מאמצי הייזום בתל אביב מתוך הבנה שאחרי השנים הקשות צפויה להיפתח הזדמנות גדולה דווקא במרכז העיר.

עם הבשלת חזון העירייה אושרו בסופו של דבר תוכניות הרבעים שחלות על כל מרכז תל-אביב, ואכן חלה האצה משמעותית בקצב ייזום הפרויקטים, במיוחד בתחום ההריסה והבנייה. אקו סיטי הגיעה מוכנה לשינוי הדרמטי ובנתה את צבר הפרויקטים המשמעותי ביותר בעיר.

שורה ארוכה של פרויקטים שהושלמו ואוכלסו

רשימת הפרויקטים עליהם חתומה אקו סיטי היא ארוכה ומרשימה. מעבר לעשרות הפרויקטים הנמצאים בתכנון, החברה הספיקה להשלים את כמות הפרויקטים הרבה ביותר בהתחדשות עירונית בתל-אביב מבין החברות הפעילות בעיר הגדולה. החברה שואפת לבחור פרויקטי בוטיק הנמצאים במיקומים מעולים, והיא מקפידה על איכות העבודה ורמת הגימור. נכון להיום, החברה פועלת לקידום עשרות פרויקטים נוספים בהיקף של מאות יח"ד, רובם מסוג הריסה ובנייה במרכז תל-אביב.  

כמו כן מעורבות בכל היבטי הפרויקט הינה תנאי הכרחי להצלחה גם לאור ריבוי בעלי הדירות הקיימות בפרויקטי התחדשות עירונית. לכן, מהיום הראשון, אקו סיטי הקפידה על שליטה מירבית על כל תהליך הייזום: ניהול משא ומתן עם בעלי הדירות, תכנון אדריכלי באמצעות מחלקת אדריכלות פנימית, שיווק ומכירת הדירות על-ידי צוות החברה ולסגירת המעגל, השלב החשוב ביותר בעיר תל-אביב, הקמת הבניין כקבלן מבצע על ידי החברה.

אחד הקשיים המרכזיים בתחום ההתחדשות העירונית הוא שלב הביצוע הקבלני. ביצוע בתוך המרקם הבנוי בכלל ובתל-אביב בפרט דורש התמחות. על מנת לשלוט באופן מוחלט על תהליכי הבנייה וכדי לנתק את התלות בקבלני ביצוע חיצוניים, אקו סיטי מוציאה לפועל את כל הפרויקטים שלה באמצעות מערך בנייה פנימי הנשען על הידע רב השנים של חברת שגראוי-ליבוביץ שהינה שותפה בחברה. הביצוע העצמי מאפשר לאקו סיטי לשלוט בלוחות הזמנים ובאיכות הביצוע ולנהל מספר רב של פרויקטים במקביל.

מי אנחנו

תמונה יזם
אילי בר מנכ"ל משותף ECOCITY - מחדשים את תל אביב
תמונה יזם
דודו רשף מנכ"ל משותף ECOCITY - מחדשים את תל אביב
תמונה יזם
ד"ר אפרת טולקובסקי יו"ר משותף ECOCITY - מחדשים את תל אביב
תמונה יזם
רובר שגראווי יו"ר משותף ECOCITY - מחדשים את תל אביב

מפת פרויקטים של אקו סיטי

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.