לוגו יזם

ברון ושות', משרד עורכי דין - עו"ד התחדשות עירונית

Certified image

דורג ברשימת 30 המשרדים המובילים בייצוג בעלי דירות 2018 CitySquare

אייקון בניין 7 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 19 בניינים בהיתר
אייקון שכונה 33 בבקשה להיתר

רוצים לקבל הצעות מברון ושות', משרד עורכי דין ועורכי דין מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

היבטים אנושיים כמנוף לקידום עסקאות התחדשות עירונית

משרד ברון ושות׳ מתמחה בליווי וטיפול בעסקאות נדל"ן מגוונות ומורכבות. המשרד נמנה ומדורג כאחד המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית, אחת הזירות המרכזיות והמעניינות היום בענף הנדל״ן, הודות לשינויים חקיקתיים ותמורות מהשנים האחרונות ולהזדמנויות הגלומות בתהליך עבור כל הצדדים המעורבים. ...

משרד ברון ושות׳ מתמחה בליווי וטיפול בעסקאות נדל"ן מגוונות ומורכבות. המשרד נמנה ומדורג כאחד המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית, אחת הזירות המרכזיות והמעניינות היום בענף הנדל״ן, הודות לשינויים חקיקתיים ותמורות מהשנים האחרונות ולהזדמנויות הגלומות בתהליך עבור כל הצדדים המעורבים.

"למדנו במעלה הדרך, כי תחום ייצוג בעלי הדירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, דורש הבנה גבוהה ורגישות בעבודה מול אנשים. מעורך הדין המייצג ומוביל את הפרויקט, נדרשות גם יכולות אישיות מסוימות, תקשורת בין אישית מעולה, יכולת גישור, הכלה והקשבה, וזאת בנוסף לידע משפטי נרחב בדגש על הגנת הזכויות של בעלי הדירות ומיקסום התמורות והביטחונות", אומר עו"ד גלעד ברון ממשרד ברון ושות'.

משרד ברון ושות' פועל בתחום ליווי עסקאות נדל"ן מזה 20 שנים, והיה מהמשרדים הראשונים ללוות עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, עוד כשהתחום היה בתחילת דרכו. המשרד צבר ניסיון אדיר בתחום, וכיום מציע הן לבעלי דירות והן ליזמים, ליווי עסקאות בתחום, ברמה הגבוהה ביותר, מתוך מודעות לכל ההיבטים של העסקה, תנאיה ושלביה.

עו"ד ברון הוסיף ואמר, כי העובדה שהמשרד מלווה הן בעלי דירות והן יזמים, מקנה למשרד ראייה כוללת ויכולת ליתן ערך מוסף לעסקאות המלוות על ידו, ובפרט עקב התמחותו במיסוי, המקנה לו יתרון מובהק בתחום זה.

לאחרונה מוזג משרדה של עו"ד אורית נמדר אבני המתמחה בתחום ליווי וייצוג דיירים, למשרד ברון ושות'. לאור גידול בהיקף העסקאות המלוות על ידי עו"ד נמדר אבני, החליטה לשלב כוחות ולחבור לברון, עמו עבדה מספר שנים בעבר, מתוך רצון לייחד במשרד מחלקה אשר תעסוק באופן בלעדי בייצוג בעלי דירות, וכך לשמר את סטנדרט שירות גבוה, בדגש על ליווי מקצועי, אישי וייחודי.

"אני עורכת דין כבר למעלה מעשרים שנים, בוגרת אוניברסיטת תל אביב. כמו כן, אני משמשת כמגשרת וכבוררת מטעם לשכת עורכי הדין. מעבר להיותי עורכת דין ותיקה ומנוסה, אני אדם של אנשים" אומרת עו"ד נמדר אבני. "בליווי וייצוג דיירים מעבר למצוינות מקצועית, יש צורך בקשר אישי עם כל אחד ואחד מבעלי הנכסים, וביכולת מציאת פתרונות נקודתיים להסרת חסמים בכל פרויקט, בהתאם לנתוניו הייחודיים.

מעבר לכך, נדרש מעורך דין המלווה בעלי דירות, אופי של רץ למרחקים ארוכים, סבלנות, יכולת ארגון והנעת תהליכים, חתירה למטרה, אופטימיות ונחישות. כל אלה מאפיינים את אופן הטיפול של צוות המשרד בפרויקטים מסוג זה."

עשרות בעלי דירות אשר הרעיפו על המשרד המלצות חמות ודרגו את המשרד כמשרד מוביל בתחום ייצוג דיירים במסגרת הדירוג החברתי להתחדשות עירונית של CitySquare בשיתוף דה מרקר - יעידו על כך.

לדברי עו"ד ברון, המשרד מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית על כל רבדיה. בכל רגע נתון במחלקת המקרקעין של המשרד, מלווים עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, מהשלבים ההתחלתיים ועד האכלוס. "יש לנו תהליך מובנה של מיפוי הבניין עצמו ושל צרכי הדיירים המשתנים מפרויקט לפרויקט. יש חשיבות למגוון פרמטרים, כגון כמה בעלי דירות מתגוררים בבניין וכמה מהם מחזיקים דירות להשכרה, גילם, מצבם הבריאותי, מה מספר הדירות שהם מחזיקים בבניין, מצבו הרישומי של הבניין, רמת הלכידות של בעלי הדירות בגיבוש הסכמות לפרויקט ועוד עוד. זוהי קשת רחבה של נסיבות המשפיעה על המצב המשפטי והדרישות של כל דייר. בליווי וייצוג בעלי דירות ויחידות מסחריות - הם במרכז העסקה. לכן, טרם המו"מ, אנו ממפים את צרכי הדיירים, מגבשים הסכמה רחבה של בעלי הדירות לתהליך תוך רתימתם לתהליך וגיבוש נציגות מובילה לפרויקט, ורק אז מחליטים ביחד לאילו חברות יזמיות אנו פונים, וכיצד יוגדר המכרז בו ישתתפו היזמים. "המטרה העומדת לפנינו היא למצוא לבעלי הדירות ולפרויקט את היזם המתאים ביותר עבורם, למקסם עבורם את התמורות, לעיתים גם בליווי שמאי מקרקעין המלווה את העסקה מטעם בעלי הדירות, לוודא את איתנותו של היזם ולדאוג לביטחונות נאותים ולהסכם מפורט ומוקפד המגן על זכויות הבעלים לאורך חיי הפרויקט עד למסירת היחידות החדשות", אומר עו"ד ברון.  

מה מבדל אתכם ממשרדים אחרים העוסקים בתחום?

"משרדנו הינו מן המשרדים הראשונים שפעלו בתחום ההתחדשות העירונית, מראשיתו, בשנת 2006. מאז ועד היום, אנו מלווים עשרות רבות של פרויקטים, בכל רחבי הארץ, אשר מספר לא מבוטל מהם הסתיים בהצלחה במסירת דירות חדשות לבעלי דירות. במהלך השנים רכשנו ניסון והכרות עמוקה של תחום ההתחדשות העירונית. למדנו והפנמנו את החוזקות והחולשות של התהליך מול הדיירים, מול רשויות המס והתכנון, מול המוסדות המממנים השונים ואל מול קבלני הביצוע והיועצים. אנו יודעים לזהות את הצרכים של כל הנוגעים בדבר, ויודעים לראות את התמונה המלאה ולנהל תהליך יעיל ומקצועי". יחד עם זאת, המשרד הוא משרד בוטיק אשר מעניק ללקוחותיו מעטפת של שירות אישי, זמין, אכפתי, בעל רגישות - ומעל לכל - מקצועי..

משרד ברון ושות׳ נמנה על המשרדים המובילים בתחום המיסוי. התמחות זו מייחדת את המשרד בליווי מיזמי ההתחדשות העירונית בזכות מומחיותו בכל היבטי מיסוי המקרקעין, באופן שמאפשר למשרד לטפל באופן המקצועי ביותר גם בענייני המס בעסקאות, ולהעניק ללקוחותיו מעטפת מקצועית רחבה ושלמה.

המשרד מדורג בתחומים נדל"ן, התחדשות עירונית, מיסוי ומיסוי מקרקעין במדדים של BDI, DUNS100, המדד להתחדשות עירונית וכן במסגרת הדירוג החברתי להתחדשות עירונית של CitySquare בשיתוף דה מרקר.

מי אנחנו

תמונה יזם
אורית נמדר-אבני עו"ד (צילום: דרור סיתהכל )
תמונה יזם
גלעד ברון עו"ד (צלמת: תמר מצפי)

מפת פרויקטים של ברון ושות', משרד עורכי דין

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.