לוגו יזם

שלום את נתן יזמות ובניה - יזם תמ"א 38

Certified image

ממובילי דירוג יזמי תמ"א 38 בעיר גבעתיים CitySquare 2018

אייקון בניין 5 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 1 אחרי היתר
אייקון שכונה 14 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק חצי כוכב ירוק 4.3
עמידה בלוחות זמנים כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול חצי כוכב כחול 4.1
תקשורת שוטפת כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול חצי כוכב כחול 4.8

רוצים לקבל הצעות משלום את נתן יזמות ובניה ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

יוזמים ובונים

כחברה וותיקה ומנוסה בענף, חברת שלום את נתן...

כחברה וותיקה ומנוסה בענף, חברת שלום את נתן, מעורבת בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית ופועלת הן כחברה יזמית וקבלנית, תחת קורת גג אחת, מה שמקצר את מנגנון קבלת ההחלטות, הבירוקרטיה, לוחות הזמנים ונותן מענה מקצועי ומהיר לבעלי הדירות | יובל גמליאל

 

חברת שלום את נתן הינה אחת מחברות היזמות הוותיקות והיציבות בענף הבנייה הפרטית, הציבורית והמסחרית בישראל. החברה הוקמה בשנת 1989 על-ידי המייסדים נתן פתחי ושלום סעדה, המכהנים כיום כיושבי ראש החברה. מאז הקמתה מתמחה החברה בייזום ובנייה של בנייני מגורים, מבני ציבור, מסחר ומוסדות חינוך ברחבי הארץ, כאשר בשנים האחרונות היא נכנסה בעוצמה לתחום ההתחדשות העירונית, עם מגוון פרויקטים של תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי, המהווים חלק משמעותי מפעילותה הנדל"נית.

"בפרויקטים של התחדשות עירונית יש הרבה אמוציות שלא נתקלים בהן בבנייה מסורתית", אומרת עדית גבע, מנכ"לית משותפת בחברה, "בסופו של יום ההתחדשות העירונית גורמת לכך שקבוצת אנשים (דיירי הבניין) עם דעות והשקפות שונות הופכת בעל כורחה ליזמי בנייה והתפקיד שלנו, כחברה וותיקה ומנוסה בענף, הוא להוביל אותם, להראות להם את הדרך ולגשר בין פערים התפיסתיים בקרב הדיירים. את כל זה אנו עושים תחת המגבלות השונות שהרשויות המקומיות מטילות עלינו, כך שאנו מתפקדים פה בתפקיד משולב של יזמים, מתווכים בין הדיירים לעירייה וכאוזן קשבת עבור הדיירים".

מהם יתרונותיה של החברה?

"החברה רשומה אצל רשם הקבלנים בסיווג בלתי מוגבל. אחד היתרונות המשמעותיים שלנו לעומת יזמים אחרים בענף היא העובדה שאנו חברה יזמית וקבלנית כאחד. כיום קיים חוסר בקבלני ביצוע טובים ויציבים בענף. אנחנו, כחברה שמרנית, בוחרים את הפרויקטים בקפידה ונותנים מענה ליזמות ולביצוע תחת קורת גג אחת, מה שמקצר את מנגנון קבלת ההחלטות, הבירוקרטיה ולוחות הזמנים, לטובתם של הדיירים. אנו מסוגלים לבצע כל פרויקט נדל"ני, מורכב ככל שיהיה. כמו כן, מיום הקמתה מעסיקה החברה צוות ניהולי מהשורה הראשונה, יחד עם מהנדסי ביצוע, מנהלי עבודה וקבלני משנה, אשר נבחרים בקפידה והינם מהמובילים בענף. החברה מקפידה על שיתוף פעולה עם משרדי אדריכלים מהשורה הראשונה, הפועלים לצידה, למיצוי הפוטנציאל של כל פרויקט ופרויקט".

מהו ה"אני מאמין" שלכם?

"ליישם את שיטות הבנייה המתקדמות ביותר בענף הבנייה בישראל ולהטמיע את עקרונות הבנייה הירוקה בפרויקטים, תוך הצבת סטנדרטים חדשים של הישגים ואיכויות עבור לקוחותינו. שלום את נתן מושתתת על ערכים של משפחה, יחס אישי בלתי מתפשר ושימת דגש על פרטים גדולים וקטנים, לצד מקצועיות ואמינות. שיתוף הפעולה בין הצוותים השונים בחברה מהווה, לראייתנו, נדבך מהותי בהצלחת החברה. בבסיס החזון של החברה עומדים מקצועיות, מחוייבות, יכולות ביצוע וידע רב אשר נצבר במהלך השנים וכמובן, אהבה גדולה למקצוע וללקוחותינו הנאמנים - מרכיבים המהווים את הבסיס האמיתי לפריחתה של החברה".

אין אחידות תכנונית ברמה הארצית

חברת שלום את נתן בנתה במשך שלושה עשורים לקיומה אלפי יחידות דיור במרכז הארץ כמו גם בבאר-שבע, אשקלון ואשדוד, נכון להיום מתמקדת החברה בבניית פרויקטים בעיקר במרכז הארץ בערים כגון רמת גן, הוד השרון, ראשון לציון, מודיעין, קריית אונו, הרצליה, גבעתיים ותל-אביב. בהקשר לכך ניתן לציין כי פרויקט הריסה ובניה מחדש של החברה בשכונת רמת אביב, הינו פרויקט הראשון מסוגו בשכונת היוקרה התל-אביבית

ממגוון פרויקטי ההתחדשות עירונית הבולטים שמבצעת החברה ניתן לציין את הבאים: פרויקט ברודצקי 58-62 ברמת אביב, תל-אביב - זהו פרויקט תמ"א הריסה ובנייה; פרויקט  רד"ק 8 ברמת גן - במסגרת הפרויקט נהרס בניין ישן ובמקומו הוקם בניין חדש המאוכלס מעל לשנה; פרויקט  המרי 18 גבעתיים - במסגרת הפרויקט נהרס בניין ישן ובמקומו הוקם בניין חדש. גם פרויקט זה מאוכלס מעל לשנה; פרויקט רחוב שפירא ברמת גן  - הריסה  ובנייה, תוך שימור חזית הבניין בסגנון בין-לאומי; בלוך 14 גבעתיים - המצוי בשלבי בניה מתקדמים.

לחברה פרויקטים רבים בשלבי תכנון כאלה ואחרים ועליהם ניתן למנות פרויקט פינוי-בינוי במרכז הוד השרון בו ייבנו מאות יחידות דיור, פרויקט פינוי-בינוי במרכז קריית אונו ; ופרויקט הריסה ובנייה בהרצליה. כמו כן יוזמת ומבצעת החברה פרוייקטים בגבעתיים ורמת גן ופרויקטים נרחבים לאורכה ורוחבה של תל-אביב וביניהם פרויקטים ברובעים 3 ו-4.

מי אנחנו

תמונה יזם
נתן פתחי יו"ר (צילום: יח"צ)
תמונה יזם
שלום סעדה יו"ר (צילום: יח"צ)
תמונה יזם
מיקו סעדה מנכ"ל משותף (צילום: יח"צ)
תמונה יזם
עדית גבע מנכ"לית משותפת (צילום: יח"צ)

מפת פרויקטים של שלום את נתן יזמות ובניה

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.